Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Laotöö kursus laohoidjale

Kursusel käsitletakse klassikalisi laotöö toiminguid ja tegevusi, mille edukas täitmine on vajalik igas ettevõttes.

Veel käsitleme: laotöö planeerimine ja juhtimine, laoprotsesside jälgimine ja registreerimine ning kauba inventeerimine.
Eraldi käsitlemist väärivad praktilised juhtumid ettevõtte laos, kus kaup jõuab lattu „viimasel hetkel“, kliendid ei tule õigeaegselt kaupadele järele, tarned ja autod hilinevad ning tellijad muudavad tellimusi viimasel hetkel jne.

Sihtgrupp:
Laotöötaja, kaubakäsitleja, kaubapaigutaja, komplekteerija, konsolideerija, laoabitööline, sildistaja, markeerija, laooperaator, veokorraldaja, tõstukijuht, müügi- ja ostujuht. Väikeettevõtte ja e-poe omanik või juhataja.

Teemad:

 • Laonduse arenev roll logistikas ja laonduse funktsioonid
 • Lao päevatöö planeerimine ning juhtimine
 • Kauba maha- ja pealelaadimine
 • Kauba vastuvõtukontroll
 • Hoiuühikute koostamine
 • Kauba hoiukohtadele paigutamine
 • Hoiukohtade hooldamine, komplekteerimine, pakkimine ja loovutamine
 • Laotöö ja hoiustamise efektiivsuse suurendamise võimalused
 • Laotoimingute ja -protsesside jälgimine, mõõtmine, registreerimine ja juhtimine
 • Saadetise- ja tükikauba komplekteerimine
 • Kauba inventeerimine
 • Inventuuri ettevalmistamine, kokkuvõtete- ja järelduste tegemine.

Koolitaja:
Meljo_Musto
Meljo Musto (täiskasvanute koolitaja, tase 6) on õpetanud laonduse- ja veondusalaseid aineid erinevates koolides: Valgamaa Kutseõppekeskus, Tallinna Majanduskool, Reiting Koolituskeskus, Tartumaa Kutsehariduskeskus ja Eesti Ettevõtluskeskus Mainor). Meljo on 2013 aastal ilmunud Logistikasõnastiku ( http://wiki.eek.ee ) terminite ja fotode üks kaasautoritest.
Meljo omab logistika valdkonna töötamise kogemust 1997. aastast alates. Tänasel päeval töötab ta juhatajana oma ettevõttes Melsum OÜ (koolitused ja ettevõtluskonsultatsioonid) ja Digi Logistics OÜ (rahvusvaheline transport). Tema lai silmaring ja pikaajaline töökogemus aitavad kergesti tuvastada ettevõttes esinevaid probleeme ning pakkuda välja lahendusi.

Õppetöös kasutab Meljo palju praktilise sisuga ülesandeid, mis aitavad tuvastada tööülesannete täitmisel esinevaid probleeme ja lahendada kriitilisi situatsioone. Koolitusel lahendatud ülesanded aitavad tõsta osalejate enesekindlust oma tööülesannete täitmisel ning seeläbi vähenevad ettevõttes kriisijuhtumid. Töötaja saab keskenduda oma põhitööle ning olla ettevõttele lojaalne ja efektiivne töötaja.

Lisainfo:
Hinnas sisalduvad materjalid ja kohvipausid. Lõpetajatele tunnistus või tõend.
NB! Võimalus tellida koolitust ettevõttesse sisekoolitusena!
Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Reiting – see on tööalased koolitused täiskasvanutele, täpne raamatupidamine ettevõtetele ning asjalik tugi ettevõtlusega alustajale. Reiting koolituskeskus aitab kaasa Teie töötajate arengule soovitud suunas ning kokkulepitud ajaga. Väärtustame loomingulist mõtlemist ja oleme paindlikud. Pakume õigeid teadmisi õigel ajal, õiges kohas ja õige hinnaga. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Laotöö kursus laohoidjale

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.