Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Leia oma tee muutustes ja muudatustes

Osaleja saab teadmisi muutustest ja muudatusest. Kuidas need kaks asja mõjutavad meie igapäeva elu kodus, tööl ja meeskonna. Osaleja mõistab koolituse lõpus, kui oluline on olla muutuste ja muudatuse osa ja neid osata omaks võtta. Saab selgeks, et kõige tähtsam inimene oled Sina.

Koolituse sisu:

  • Muudatused ja nende arengufaasid
  • Meeskond ja rollid meeskonnas
  • Erinevad inimtüübid

Koolitus on osaliselt interaktiivne, kus kõik edasi antavad teadmised on seotud praktiliste tööde, arutelude ja harjutustega.

Õpiväljundid
Osaleja:

  • Tunneb meeskonnas ära erinevad inimtüübid ja oskab teha nendega koostööd
  • Osaleja oskab määratleda enda kohta meeskonnas
  • Teab mis on muudatus ja kuidas see võib mõjutada meeskonnatööd
  • leiab enda tee muudatustes ja meeskonnas

Koolitaja:
Karin Zahharov
. Karin on omandanud 2012 .aastal haridusteaduste magistrikraadi.
Südamelähedasteks valdkondadeks on meeskonnatöö ja organisatsioonis muutuste ja muudatuste juhtimine. Olen eelnevalt töötanud lasteaias õpetajana erinevates vanuseastmetes ja olnud pikka aega asutuse juht. 2010 „Eestimaa õpib ja tänab“ olin aasta õppeasutuse juht nominent. Olen omandanud „Personalijuhtimine haridusasutuses II taseme“. Samuti olen 2017 aastal lõpetanud „Muutuste ja muudatuste juhtimine organisatsioonis“ I taseme.
Nüüdseks olen leidnud tee ameti juurde, millel on tõeliselt suur koht ja roll minu südames. Koolitajana saab anda edasi oma teadmisi ja oskusi, saades vastu palju uusi toredaid kogemusi. Elu on üks suur õppimine ja enesetäiendamine, kus me ise valime tee ja suuna mida me tahame kõige rohkem omandada. Nii üksteiselt õppides täieneb meie kõigi teadmistepagas aina suuremaks ja rikkamaks.
Arvan, et teadmiste kogumine ja jagamine on nagu teekond, mida läbides saab elada paremat ja targemat elu.”

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Huvi koolituskeskus pakub koolitusi, õppematerjale ja õppemänge lasteaiaõpetajatele, lapsevanematele ja kõikidele teistele, kes soovivad saada uusi teadmisi- oskusi, kuidas toetada ning õpetada last, arvestades tema ealisi oskusi ja individuaalseid võimeid. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Leia oma tee muutustes ja muudatustes