Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

LinkedIn Recruiter Lite – efektiivse värbaja tööriist

Koolitus annab põhjalikud teadmised sellest, kuidas LinkedIn Recruiter Lite tööriista abil efektiivsemalt talente värvata ning värbamisprotsesse automatiseerida – ehk kuidas globaalne ärivõrgustik enda kasuks tööle panna.

LinkedIn on kõige tuntum ülemaailne ärivõrgustik veebis. LinkedIni kasutajaid on globaalselt üle 660 miljoni ning Eestis üle 200 000. Skandinaavias värvatakse ligi 90% nn valgekraedest LinkedIni kaudu. Eestis osatakse LinkedIni võimalusi värbamisel veel võrdlemisi vähe ära kasutada.

LinkedIn Recruiter Lite tööriist võimaldab hetkega välja otsida kõik seatud kriteeriumitele vastavad profiilid, salvestab otsingu ka tulevikuks ning teavitab Sind uute potentsiaalsete kandidaatide lisandumisest. LinkedIn võimaldab suure osa värbamisetappidest automatiseerida, et Sul jääks rohkem aega väärtust loovamateks tegevusteks, nt rolli müümine ideaalsele kandidaadile. Ka see on tehtud lihtsaks – koosta kirja põhjad, mida kiirelt ja mugavalt uuesti kasutada ning saada kuni 25 personaliseeritud kirja korraga.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele praktilised teadmised ja oskused värbamiseks LinkedIn Recruiter Lite tööriista abil.

Sihtgrupp:
Koolitusele on oodatud kõik, kes tegelevad (tipp)spetsialistide ja juhtide värbamisega  IT, turunduse, personalitöö, finantsteenuste ja konsultatsioonivaldkonnas. Koolitus on kasulik ettevõtetele, kes soovivad välismaalt talente leida.

Koolitus sobib sulle juhul, kui vastad jaatavalt vähemalt ühele järgnevale küsimusele:

 • Soovid värbajana oma tööd automatiseerida ja efektiivsemaks muuta?
 • Tahad olla kindel, et värbad tõesti parima, mitte parima nendest, kes oma CV saatsid?
 • Tahad LinkedIn Recruiter Lite värbamistööriista kasutama õppida?
 • Tunned huvi, kuidas kasvatada tööandja brändi LinkedInis?
 • Tahad olla kursis LinkedIn Recruiter Lite ja LinkedIn Recruiter värbamistööriistade võimalustega?

Koolituse sisu:

 • Tööandja bränd ja LinkedIni võimalused
  • LinkedIn, värbamine ja tööandja bränd – mis neid kolme seob?
  • Tööandja bränd LinkedInis – mida meeles pidada?
  • Värbaja isiklik bränd LinkedInis – kuidas on see seotud tööandja brändiga?
  • Praktilised näpunäited nii tööandja kui isikliku brändi esmase kuvandi loomiseks.
  • Ülevaade LinkedIn Recruiteri lahendustest
   Kasutatavad meetodid: esitlus, arutelu, paaristöö
 • LinkedIn Recruiter Lite värbamistööriist
  • Värbamisprojekti loomine, kandidaatide otsing, erinevad filtrid ja nende kasutamise võimalused.
  • Salvestatud otsingud ja nende teavitused.
  • InMail kirjade seadistamine, saatmine ja analüütika
  • Recruiting Tools kasutamine
   Kasutatavad meetodid: esitlus, arutelu, grupitöö
 • LinkedIn Recruiter Lite praktikum
  • Koolitaja juhendamisel iseseisva värbamisprojekti loomine ja läbitöötamine.
  • Arutelu, koolitaja tagasiside, kokkuvõte.
   Kasutatavad meetodid: individuaalne töö, arutelu

Koolituse tulemusena osaleja:

 • saab ülevaate LinkedIn värbamistööriistade võimalustest;
 • mõistab enda isikliku LinkedIn profiili, tööandja brändi ja värbamise efektiivsuse seost;
 • oskab kasvatada tööandja brändi LinkedInis;
 • oskab värbamisel kasutada LinkedIn Recruiter Lite tööriista.

Koolituse eeltööna on vajalik koolituse toimumise ajaks registreerida LinkedIn Recruiter Lite tasuta kuuajaline prooviversioon. Palume veenduda, et osaleja ei ole LinkedIn Recruiter Lite tööriista tasuta kuuajalist prooviversiooni veel ära kasutanud. Selle kontrollimiseks ja registreerimiseks saadab koolitaja enne koolituspäeva täpsemad juhised.

Koolitusele tulles tuleb osalejatel kaasa võtta sülearvuti, et koolituse käigus õpitu praktiliselt läbi harjutada ning kinnistada. Kindlasti ära unusta ka sülearvuti laadijat!

Koolitus toimub seminari vormis ning kasutatavatest meetoditest on peamised koolitaja esitlus, arutelu, paaristöö, grupitöö ja individuaalne töö. Koolitus algab tööandja brändi olulisuse mõistmisega praktiliste näidete abil ning seejärel õpitakse LinkedIn Recruiter Lite tööriista praktiliselt kasutama. Kõik osalejad saavad õpitavat ka praktiliselt koolituse käigus läbi töötada ja kinnistada. Koolituse järel on osalejatel võimalus töö käigus tekkinud küsimustega koolitaja poole pöörduda ja nõu küsida.

Koolituse tulemusi hinnatakse arutelude, grupitööde ning iseseisva praktilise harjutamise teel.  Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.

Koolitaja:
Helen Pärli

Ta on läbinud Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse bakalaureuse- ning personalijuhtimise magistrikraad. Helen on üle viie aasta töötanud personalijuhtimise alal – nii jaekaubanduses kui ka ärikonsultatsiooni valdkonnas. Personalijuhina on Helen saanud kogemuse kõigist personalijuhtimise valdkondadest, strateegia loomisest kuni rakendamiseni. Värbamisel kasutab Helen alati ka LinkedIn’i võimalusi, et jõuda rohkemate talentideni ja leida parimatest parim.
Helen on sertifitseeritud DiSC® koolitaja ja konsultant. Et osata oma teadmisi ja mõtteid professionaalselt edasi anda, on Helen läbinud Eesti kutsestandardi kompetentsidele vastava täiskasvanute koolitaja koolituse ning taotleb täiskasvanute koolitaja kutset.
Helenile on alati olnud südamelähedane aidata inimestel leida endas peituv võimekus oma soovid ja unistused ellu viia ning olla iseenda parim versioon. Helen usub siiralt, et igas inimeses on peidus väga palju potentsiaali, mis ootab realiseerimist. Kui oma võimetel lastakse särada, siis tuleb seda ka osata turundada. Siin tuleb appi LinkedIn, mis on praegu oma võrgustiku kasvatamise ja unistuste väljakutsete leidmiseks üks peamisi kanaleid. Tuleb osata oma LinkedIni profiil enda jaoks tööle panna, et talendid üksteist leiaksid!

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Äripäeva Akadeemia korraldab kõrgel tasemel koolitusi, mis aitavad ettevõtlikel inimestel, juhtidel ja võtmetöötajatel olla oma igapäevatöös edukamad ja tõhusamad. Pakume nii pikemaajalisi kui ühe- ja kahepäevaseid koolitusi erinevates valdkondades, nagu juhtimine, eneseareng, suhtlemisoskused, müük, finantsjuhtimine, projektijuhtimine jm. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

LinkedIn Recruiter Lite – efektiivse värbaja tööriist