Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Looduskosmeetika töötuba

Hoolid enda kehast ning soovid pühenduda sellele, et kasutada igapäevaselt üha puhtamaid ning looduslikemaid tooteid? Tahaksid õppida neid ka ise tegema? Vaid isetehtud toodete puhul saad olla 100%-liselt kindel, mis on antud toodete koostisosadeks ning kuidas need on valmistatud!

Enda eest hoolitsemiseks pakub loodus rikkalikult erinevaid saadusi (õlisid, savi, mett, lilli, teraviljasaadusi, jahusid, loomseid komponente jpm), mille erilist väge saad ka sina kerge vaevaga kosmeetikumides rakendada!

Lisaks kõigele muule on isevalmistatud kosmeetikumide eeliseks see, et need ei sisalda sünteetilisi lisaaineid (säilitus-, lõhna- ja värvained) ning sobivad tänu sellele ka allergikutele ning tundliku nahaga inimestele.

Sihtgrupp.
Koolitus on Sulle, kui:

  • soovid teada saada nahahoolduse põhimõtetest kui ka looduslike ja tavakosmeetika vahendite toimeainetest.
  • tahad osata valida oma nahale sobivad looduskosmeetika valmistamise tooraineid ja valmistada endale erinevaid tooteid.
  • üllatada sõpru-tuttavaid omavalmistatud kingitustega

Teemad:

  • räägime, kuidas valida sobivaid tooraineid vastavalt nahatüübile
  • valmistame imelise huulepalsami
  • anname ideid ja retsepte mõnusa kehakoorija valmistamiseks
  • keedame kreemi, kuhu lisame meelepäraseid eeterlikke õlisid

Koolitaja:
Ingrid Sööt, Tartu Kutsehariduskeskuse spaateeninduse ja looduskosmeetika õpetaja, kellel on pikaajalised kogemused antud vallas.

Lisainfo:
Omavalmistatud tooted saad pärast koju kaasa võtta!
Õppetööks vajalikud töövahendid ja materjalid on kooli poolt.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Looduskosmeetika töötuba

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.