Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Makrofoto workshop Urmas Tartesega

Workshopil teeme retke Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealal. Õpime pildistama tillukesi kasvavaid, sibavaid ja lendavaid olendeid. Ka suuremate asjade detaile. Praktiseerime fotokoolis õpitud põhitõdesid. Teeme sekka ka mõne maastikuvaate, mida lähipildistajad nimetavad elupaigapildiks.

Räägime ekspositsioonist, valgusest, säritusest ja nippidest, mida lähipildistajal vaja läheb. Teeme tutvust tehnikaga, mis meil asju lähedalt näha ja pildistada võimaldab. Juhendaja Urmas Tartes räägib oma erinevatest kogemustest lähipildistamise maailmas ja jagab teadmisi ning nõkse, mis loovad aluseks õnnestunud kaadritele.

Sihtrühm:
Workshop sobib igal tasemel fotohuvilistele. Lisaks vastavalt ilmastikule soe riietus, niiskuskindlad jalanõud, statiiv ja kellel on, ka makroobjektiiv.

Koolitaja:
Urmas Tartes
Alates 2010. aasta jaanipäevast otsustas Urmas lõplikult keskenduda fotograafiale ja on täna vabakutseline loodusemees ja loodusfotograaf. Ta õpetab loodusfotograafiat Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja fotograafiat Eesti Maaülikoolis ning on läbi viinud hulgaliselt loodusfotograafia koolitusi ja meistriklasse.
Urmas Tartes on diplomeeritud bioloog. Kogu oma akadeemilise karjääri kõrval on ta tegutsenud loodusfotograafina ning esinenud erinevale kuulajaskonnale pildiprogrammidega loodusest ja eriti putukatest.
Erinevates ajalehtedes, loodusajakirjades ja veebiportaalides on Urmase sulest ilmunud sadu piltidega illustreeritud looduslugusid. Koos Arne Aderiga kirjutas ta Eesti esimese loodusfotograafia õpiku „Loodusfoto lugu ja lumm“.
2009.a. sai ta esimese eestlasena võidu maailma prestiižeimal loodusfoto konkursil Wildlife Photographer of The Year. Samuti on tal mitmed auhinnad Aasta Loodusfoto konkursilt.
2010. aastal oli ta Shanghais Eesti Expo paviljoni näituse „Estonian nature today“ kuraator. Samuti on ta korraldanud mitmeid isikunäituseid. Ta on osalenud erinevates žüriides: Matsalu Loodusfilmide festival, Looduse Aasta Foto, Eesti Looduse fotovõistlus ja VVV fotokonkurss „Märka Mind“.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eestifoto kool on paik kõigile neile, kes tunnevad, et fotograafia on midagi enamat kui tühipaljas klõpsimine. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Makrofoto workshop Urmas Tartesega

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.