Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Maksumuudatused 2017-2018

Ootame Teid osalema koolitusel, kus maksuspetsialist Tõnis Jakob annab ülevaate kõigest olulisest raamatupidamises ning muudatustest maksuseadustes. Vaatluse all on tulumaks, käibemaks, erisoodustused, lähtuste päevarahad ja palju muud. Samuti käsitleme juhatuse ja nõukogu liikme ravikindlustuse uut korda ning teisi olulisi ettevõtjaid puudutavaid seadusesätteid.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade olulisematest muudatustest maksuseadustes ning aktuaalsematest probleemidest, mis on oluline raamatupidamises.

Sihtrühm:
Raamatupidajad, pearaamatupidajad, finantsjuhid, audiitorid, assistendid, juhid, juhatuse liikmed ning spetsialistid, kes omavad kokkupuudet raamatupidamisega.

Teemad:

  • Plaanitavad tulu- ja käibemaksu muudatused
  • Juhatuse ja nõukogu liikme ravikindlustuse uus kord.
  • Sõiduautode soetuse sisendkäibemaksu küsimused ja sõiduauto kasutamisega seotud maksuprobleemid (sõiduauto hüvitis, erisoodustus, sõidupäeviku erinevad variandid).
  • Töölähetustega seotud maksuprobleemid ja päevaraha maksmise uus kord.
  • Muud erisoodustuse probleemid (prillid, vaktsineerimine, jne).
  • Probleemid tehingutes oma töötajate ja juhtidega (laenud, OÜ-tamine, vara kasutamine, dividendid).
  • Kinnisvaratehingute käibemaksukeerukused ning kinnisasja ja metallijäätmete käibemaksuga maksustamise erikord.
  • Piiriüleste tehingute käibemaksu eripära.
  • Nõuded arvele ja tehingute tõendamine.
  • Maksualane kohtupraktika.

Koolitaja:
Tõnis Jakob on OÜ Marisett juhataja jTõnis Jakoba juhtiv maksukonsultant ning vandeaudiitor. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1974. aastal kiitusega ning on töötanud Võru Rajooni TK Rahandusosakonna juhatajana (1975 – 1982), Rahandusministeeriumi  Riigitulude Valitsuse juhatajana (1982 – 1990), Maksuameti peadirektori asetäitjana (1990 – 1994), Ernst & Young juhtiva maksukonsultandina ja audiitorina (1994 – 2010) ning KPMG-s juhtiva maksukonsultandina (2010 – 2011) enne OÜ-s Marisett tööle asumist. Tõnis Jakob on osalenud lektorina mitmetel raamatupidamise ja maksustamise teemalistel avalikel koolitustel ja seminaridel  ning on olnud ülikoolides maksustamise õppejõud. Ta on vannutatud audiitor alates 1994. aastast ning olnud 1994 – 2008.a. Eesti Audiitorkogu juhatuse liige. Tal on laialdane kogemus nii Eesti siseses kui rahvusvahelises maksunõustamises ja maksude planeerimisel erinevate tehingute osas. Tal on pikaajaline kogemus maksuarvestuse nõustamisel ja maksuauditis.

 

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Maksumuudatused 2017-2018

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.