Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Maksumuudatused Rootsis tegutsevatele Eesti ettevõtetele

1. jaanurist 2021 jõustus Rootsis uus maksumuudatus, mis puudutab eelkõige Eesti ettevõtetest tööandjaid, kes tegutsevad Rootsis ja nende töötajaid. Lisaks ka sealseid kohalikke ettevõtteid, kes ostavad teenuseid sisse välismaa ettevõtetelt, kellel puudub F-maksuregistreering.

Muudatusest tulenevalt peavad Eesti ettevõtted Rootsis tegutsedes edaspidi taotlema ettevõttele F-maksuregistreeringu ja registreerima ennast tööandjaks. See toob omakorda kaasa terve hulga vajalikke registreeringuid ja kohustusi nii tööandjale kui ka Rootsi lähetatud või seal viibivatele töötajatele. Kehtivad ka erandid nendele ettevõtetele, kes osutavad teenuseid lühiajaliselt ja kelle tööjõud viibib Rootsis piiratud aja jooksul.

Koolituse eesmärk on anda ülevaade Rootsi uutest maksumuudatustest.

Sihtrühm:
Koolitust on oodatud kuulama kõik Eesti ettevõtete juhid, projekti- ja finantsjuhid ning raamatupidajad, kes juba tegutsevad või soovivad alustada oma tegevusega Rootsis. Koolitus on sobilik ka Rootsi lähetatud või seal töötavatele töötajatele.

Programm:

 • 09:45 – 10:00 Kogunemine veebikeskkonda
 • 10:00 – 12:00 Maksumuudatused Rootsis tegutsevatele Eesti ettevõtetele
  • Mis on muutunud välismaa ettevõtete jaoks võrreldes varasemaga?
  • Millised on erandid ja millistel juhtudel neid saab kasutada?
  • Vajalikud registreeringud välismaa ettevõtetele
  • Töötajate enda kohustused Rootsis töötamisel või lähetusel viibimisel
  • Ülevaade peamistest maksudest mis puudutab maksumuudatust
  • Kohustuslikud deklaratsioonid ja tähtajad

Koolituse läbinu teab, millised registreeringud on vajalik teha ja millised kohustused sellega kaasnevad välismaa ettevõtetele. Lisaks saab teada, millised toimingud on vajalik teha töötajate osas.

Koolitaja:
Mailika Hindrikson Muru
1Office Sweden AB tegevjuht ja juhatuse liige
Mailika Hindrikson Muru töötab alates 2018. jaanuarist 1Office Grupi finantsjuhina ja on 1Office Sweden AB juhatuse liige. Enne seda on ta töötanud 1Offce Sweden AB tegevjuhina ja pearaamatupidajana. Mailika on õppinud majandust Stockholmi Ülikoolis ja Södertörni Kõrgkoolis ning täiendanud ennast mitmetel erialastel koolitustel. Mailika tunneb hästi nii Rootsi maksusüsteemi, kui ka ärikultuuri ning on samuti spetsialiseerunud rahvusvahelisele maksustamisele. Hariduskäik: 2011-2014 Ettevõttemajandus suunitlusega raamatupidamine (bakalaureusekraad) Södertörns Högskola (Rootsi). 2015a. Äripäeva Maksukool (koolitus 48 akadeemilist tundi- Põhjalik rahvusvahelise maksunduse kursus praktikule). Äripäeva Akadeemia (Eesti)

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Maksumuudatused Rootsis tegutsevatele Eesti ettevõtetele

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.