Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Minu mõtteviis edu saavutamisel

Koolitus annab ülevaate ja tööriistad kuidas kujundada enda ja ettevõtte mõtteviisi edu saavutamiseks.

Sihtgrupp:
Koolitusele on oodatud kõik enesearengust ja edust huvitatud inimesed, ettevõtjad ja erineva tasandi juhid kes soovivad paremini mõista arenguuskumuste mõju ettevõtmistele ja õppida seda edukamaks toimimiseks suunama.

Koolituse sisu:
Hiljutised edusammud neuroteaduses on meile näidanud, et aju on palju rohkem vormitav kui me oleme osanud siiamaani arvata. Inimene suudab läbi oma mõtlemise enda käitumist väga palju juhtida ja seeläbi kujundada häid käitumise strateegiaid. Professor Carol Dweck on uurinud inimeste mõtteviisi üle 30 aasta ja kujundanud selle põhjal arenguuskumuste teooria, mis on täna olulisel kohal käitumispsühholoogias. Kursusel käsitleme, kuidas saab jäävuskumusest kujundada arenguuskumust, et oma elus teha suuremaid edusamme.

  • Mis on mõtteviisid: jäävuskumus ja arenguuskumus
  • Enda mõtteviisi hindamine
  • Miks on inimesed erinevad ja kuidas käituvad erineva mõtteviisiga inimesed?

Kursuse läbinu:

  • Mõistab mõtteviiside olemust ja seoseid motivatsiooni ning eesmärkide saavutamisega
  • Mõistab mõtteviisi ja ettevõtte edu saavutamise vahelisi seoseid
  • Kujundab enda mõtteviisi edukaks
  • Kujundab arenguuskumusega ettevõtte kultuuri

Koolitaja:
Martin Toding
omab Eesti Põllumajandusülikooli sotsiaalteaduse magistri kraadi, on OÜ Scholar tegevjuht ja Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud. Reitingu ettevõtluskoolituse põhilektor aastast 2008.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Reiting – see on tööalased koolitused täiskasvanutele, täpne raamatupidamine ettevõtetele ning asjalik tugi ettevõtlusega alustajale. Reiting koolituskeskus aitab kaasa Teie töötajate arengule soovitud suunas ning kokkulepitud ajaga. Väärtustame loomingulist mõtlemist ja oleme paindlikud. Pakume õigeid teadmisi õigel ajal, õiges kohas ja õige hinnaga. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Minu mõtteviis edu saavutamisel

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.