Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Mis muutub tervishoiusektoris alates 25. maist 2018?

Koolituse eesmärk on anda teadmised, mida 25. mail 2018 jõustuv andmekaitse üldmäärus (2016/679) organisatsioonile kui tervishoiuteenuse osutajale endaga kaasa toob ning kuidas saabuvateks muudatusteks valmistuda.

Sihtrühm:
Tervishoiuasutustes (haiglad, polikliinikud, hambapolikliinikud jne) töötavad isikud, kes puutuvad oma töös kokku patsientide isikuandmetega, sh juhid, personalijuhid, IT-juhid, meditsiiniõed, klienditeenindajad jne. Andmekaitseametnikud.

Teemad:

  • Mis jääb andmekaitse regulatsioonis samaks ja mis muutub?
  • Meditsiiniteenustega seotud nõuded.
  • Vaikimisi ja lõimitud andmekaitse.
  • Mõjuhinnang.
  • Andmekaitseametnik.
  • Kuidas valmistuda määruse 2019/679 jõustumiseks?

Meetodid:
Aktiivne loeng koos arutelude ja praktiliste kaasuste näidetega, küsimused/vastused. Koolitusel antakse juhiseid ja suuniseid, vastatatakse küsimustele, toimub diskussioon.

Koolitaja:
Urmas KukkUrmas Kukk on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna. Ta on Advokaadibüroo Turnstone vandeadvokaat, samuti Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli külalislektor (privaatsusõigus ja isikuandmete kaitse).
Aastatel 2003 – 2008 oli Urmas Kukk Andmekaitse Inspektsioonis peadirektor ning osales ka uue isikuandmete kaitse seaduse väljatöötamisel.

Lisainfo:
Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Mis muutub tervishoiusektoris alates 25. maist 2018?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.