Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Mõjusad tehnikad ärevusega toimetulekuks

Online webinari eesmärk on anda ülevaade ärevushäirete erinevatest liikidest ning jagada praktilisi nõuandeid, kuidas ärevushäiretega toime tulla.

Foobiadpaanikahäiredrasked stressreaktsioonid ja kohanemishäired on vaid mõned ärevushäirete liikidest, mida üha sagedamini inimestel diagnoositakse.

Ärevus iseenesest on täiesti normaalne emotsioon. Ohumärgid, mis viitavad ärevushäiretele on see kui pinge ja ärevus on püsiv ega lähe üle. Ei saa magada, peab ärevuse tõttu oma elu mingil viisil piirama, on tekkinud erinevaid kehalisi kaebusi, esinevad paanikahäired jpm.

Veerand kõigist inimestest võib elu jooksul kannatada mõne ärevushäire all.

Programm:

 • 10:00 – 11:30 Mõjusad tehnikad ärevushäirega toimetulekuks
  • Kas üks paanikahoog on juba paanikahäire?
  • Kas muretsemisest on kasu?
  • Kas lennuhirmu vastu aitab rahusti?
  • Millised on võimalused ärevushäireid ravida?
  • Millistest spetsialistidest võib abi olla ja kelle poole esmalt pöörduda?
  • Millised on lihtsad ja mõjusad praktilised tehnikad ärevusega toimetulekuks?
  • Kuidas toetada ärevusega võitlevat või paanikahoo saanud kolleegi/lähedast?

Onine webinari läbinu teab millised on võimalused ärevushäiretest vabanemiseks – millised on ravimeetodid ja mida saab teha ise enda aitamiseks.

Küsimusi on võimalik küsida otse webinari ajal. Kui Sul on juba eelnevalt mõni küsimus, saad need lisada webinarile registreerumisel märkuste lahtrisse. Kõikidele osalejatele saadame pärast webinaril osalemist järelvaatamise lingi.

Koolitaja:
Anna-Kaisa Oidermaa
kliiniline psühholoog ja pereterapeut ning Peaasi.ee tegevjuht
Anna-Kaisa on õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat, kraadiks BSC (võrdsustatud magistrikraadiga). Ta omab kliinilise psühholoogi, tase 7. kutset ja on ka pereterapeut, viimastel aastatel on ta täiendanud end traumateraapia vallas. Oidermaa töötas 12 aastat PERH Psühhiaatriakliinikus esmaste psühhooside osakonnas noorte ja peredega. Peaasi.ee tegevjuht alates aastast 2013. Peaasi.ee tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse ja häbimärgistamise vastu võitlemisega meie ühiskonnas.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Mõjusad tehnikad ärevusega toimetulekuks

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.