Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Motivatsiooni- ja inspiratsioonipäev

Tulge koos sõprade ja kolleegidega nautima hõrgutavat sõbrapäeva lõunasööki koos positiivsete ning entusiastlike lektoritega!

Programm:

 • 11.00-11.25 Registreerimine ja tervitusjook
 • 11.25-11.30 Motivatsioonipäeva avatervitus Mihkel Raualt
 • 11.30-12.05 Kuidas parem teadlikkus võimaldab toime tulla muutustega ning kaitsta end läbipõlemise eest?
  Lektor: Margo Mitt
 • 12.05-12.45 Elus ei ole piire!
  Lektor: Kertu Jukkum
 • 12.45-13.15 Ainus toimiv suhe on armutult aus suhe.
  Lektor: Mihkel Raud
 • 13.30 – 15.00 Motivatsioonipäeva lõpetamine ja lõunasöök

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi teabepäeva programmis ja ajakavas!

Koolitajad:
Mihkel Raud on eesti laulja, kitarrist, kirjanik, blogija, saatejuht ning ajakirjanik. Ta on mänginud kitarri paljudes ansamblites, juhtinud mitmeid saateid nagu „7 vaprat” (ETV), “Koosolek” (TV3), “Värske Ekspress” (TV3), “Kolmeraudne” (TV3) ja olnud kohtunik saates “Eesti otsib superstaari” (TV3). Mihkel on kirjutanud kolm raamatut “Musta pori näkku” (2008),“Sinine on sinu taevas” (2010) ja „Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“ (2016). Lisaks on ta kirjutanud ühe väga eduka näidendi „Järgmine voor“ (2012), mis jõudis lavale Von Krahli teatris ja mida on hiljem lavastatud USA-s, Soomes ja Venemaal.

Margo Mitt Mastery Koolitus suhtlemistreener, näitleja ja muusik
Margo Mitt on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia. Samuti on ta tunnustatud koolitaja -suhtlemistreener. Margo omab NLP Practitioneri ja NLP Master väljaõpet NLP Instituudis. Ta on läbinud Holistilise Teraapia Instituudis coachingu ja enesejuhtimise oskuste pikaajalise kursuse. 2013. aastal läbis ta The Journy Intensive Rännaku meetodi kursuse Brandon Base juhendamisel. Aastal 2014 lõpetas ta pikaajalise Erickson College Interntionali professionaalse lahenduskeskse coachingu kursuse ja 2015 coachingu jätkukursuse. Tal on 11- aastane meeskonnatreeningute ja akiitvõppe läbi- viimise kogemus.

Kertu Jukkum
maailmarändurist seltskonnategelane ja kirjanik

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Ootame teid meie avatud õppepäevadele või küsige sisekoolitusi. Koolitused toimuvad sõbralike hindadega! Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Motivatsiooni- ja inspiratsioonipäev

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.