Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Müügiesitluste tarkvara praktikum

Koolitusel õpid, kuidas koostada tehniliselt suurepäraseid müügipresentatsioone ning neid veenvalt esitleda.

Päevane koolitus sisaldab nii eri esitlusprogrammide õpet müügipresentatsioonide valmistamiseks kui ka tehnikaid, kuidas programmid aitavad esitlust mõjusamaks muuta. Osalema on oodatud kõik müügiinimesed, kes soovivad oma müügiesitluste kvaliteedi uuele tasemele viia! Koolitajaks on üle 7000 inimese koolitanud ning korduvalt IT Koolituse aasta koolitajaks valitud Jaan Vaabel.

Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt):
Arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel.

Sihtrühm:
Müügijuhid, müügikonsultandid, müügispetsialistid.

Koolituse sisukord:

 • Müügiesitlusteks sobivad tarkvarad (PowerPoint, Prezi, Zoomit) ja nende nutikas kasutamine.
 • Suurepärase müügiesitluse ülesehitus ning tehnilised võimalused ja piirangud, mis aitavad müügiesitluse mõjusamaks muuta.

Õpiväljundid:
Koolituse tulemusena osaleja:

 • oskab ise müügiesitluse eri tarkvarade abil valmis teha;
 • teab esitlusega seotud tehnilisi nõudeid ja piiranguid;
 • oskab kasutada tehnilisi nippe esitluse mõjusamaks muutmiseks.

Koolitaja:
Jaan Vaabel alustas koolitajana IT Koolituses 2003. aastal. Tema peamisteks koolitusvaldkondadeks on Microsoft Office põhiprogrammid (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access ja OneNote), aga samuti vabavaralised kontoritarkvara lahendused (OpenOfficeLibreOffice) ning peamiste operatsioonisüsteemide (WindowsLinuxMac) kasutajakursused. Lisaks viib Jaan läbi IT kasutajatoele suunatud klienditeenindusalaseid koolitusi ning jagab meelsasti kogemust, kuidas hästi esineda. Jaan on olnud vastutav mitmete koolitusprogrammide läbiviimise, koolitusmaterjalide ning õppejuhendite koostamise eest.
Jaan on energiline, positiivne ja hea huumorimeelega. Ta leiab alati ja kiiresti kontakti õppijatega, suudab nendega samastuda, mõista nende probleeme ja muresid just nende vaatepunktist. Õppijad on talle palju kordi öelnud, et ta oskab väga hästi koolitusteemat lahti rääkida ja selgeks teha, kasutada õiget tempot, rääkida asjadest lihtsalt ja arusaadavalt. Tema jaoks on tähtsal kohal nn samm-sammult õpetamismetoodika. Jaan on alati oma õppijate jaoks olemas, püüab neid täiendavalt motiveerida ja julgustab ise proovima. Väga oluline on täiskasvanud õppijat toetada, kiita ja julgustada. Ei mingit laitust!

Lisainfo:
Koolitushind sisaldab:

 • õppematerjale;
 • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
 • tunnistust.

Lisaväärtusena pakume:

 • võimalust osaleda tasuta korduskoolitusel, kui on soov teemasid korrata;
 • sooje jooke koos küpsistega;
 • lõunasööki igal koolituspäeval;
 • soodushinnaga registreerimise võimalust järgmisele kalendrikoolitusele;
 • tasuta parkimist.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

IT Koolitus on juhtiv info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning IT projektijuhtimise koolitusteenuse pakkuja Baltikumis. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Müügiesitluste tarkvara praktikum

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.