Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Naiselikkuse saladused

Naiseks olemine nõuab sisemist tarkust sellest, kuidas olla tõeline Naine. Seda sisemist tarkust naiselikkusest on hea kirjeldada arhetüüpide abil. Sellel online kursusel kuuledki neljast naise arhetüübist, mis moodustavad tervikliku ja õnneliku naise.

Naiselik energiat on see eest õrn, soe, voolavav, müstiline, tunnetest pakatav. Naiselikkus on armastuse kehastus siin maa peal. Meie ühiskonnas valitsev võrdõiguslikkus tekitab palju segadust suhetes, sest kui kõik on võrdsed, ei jää ruumi naise ja mehe eripärade välja tulemisele. Ühiskond surub meid naisi pidevalt meestega võistlema ja võitlema võrdsete positsioonide ning võimaluste pärast, mis omakorda viib meid meesenergiasse. Seetõttu liigume aga kaugmale meie põhiolemusest – Naine olemisest, mis omakorda toob probleeme suhetesse ja viib meilt hingerahu ja tasakaalu.

Naisenergias olles saame tunda end tõeliselt õnnelikuna, harmooniliselt ja ka meie suhted kallima ning lähedastega muutuvad soojaks ja armastavaks. Naiselikku kergust oma ellu tuues, loome enda ümber ka rohkem suhteid, mis põhinevad armastusel ja lähedusel.

Igas naises on rõõmus Tütarlaps, sensuaalne ja kütkestav Armastaja, väärikas Kuninganna ning hoolitsev Perenaine. Sellel teekonnal saad praktilisi soovitusi, teooriat ja harjutusi, mida siis oma ellu rakendama saad hakata 🙂

Kursuse sisu:

  1. Sissejuhatus
  2. Erinevad arhetüübid
  3. Kuninganna arhetüüp
  4. Armastaja arhetüüp
  5. Perenaise arhetüüpMerliis Sulg (2)
  6. Tütarlapse arhetüüp

Koolitaja:
Merliis Sulg 
Holistiline terapeut ja koolitaja.
Olen enesearengu teekonnal liikunud 7 aastat ja avastanud ning uurinud õnnelik olemise saladusi. Minu teekonnal on olnud palju õpetajaid, nii rahvusvahelisi, kui eestimaiseid. Olen end arendanud ja kasvanud läbi erinevate kursuste, leides suuremat rahu ja tasakaalu endas. Olen sügavuti uurinud naiselikkuse ja suhete teemasid erinevatel kursustel, uurinud keha ja emotsioonide seoseid, leidnud praeguse hetke olulisuse meie elus läbi kohaloleku praktika ning teinud erinevaid praktikaid, mis aitavad jõuda enda tõelise olemuseni.

Kogu sellel teekonnal on kõige suuremaks ja tänuväärsemaks õpetajaks olnud mulle elu ise.

Minu südameasjaks on aidata inimestel leida oma tõeline olemus, rahulik kese, elujõud ja julgust elada just seda elu, mida hing ja süda ihkavad. Mulle meeldib näha inimesi arenemas, neid inspireerida ja toetada muutuste tegemisel, kasvõi väikeste, et nende elu saaks olla just selline nagu nad alati unistanud ja soovinud on.

Igapäevase teraapiatöö kõrvalt olen leinud oma kutsumuse, et aidata naistel selles kiires maailmas enda naiselikkus üles leida ja parem kontakt luua ning seeläbi armastavamaid ja rahuldust pakkuvaid suhteid luua. Koolitan naisi ja olen loonud koolitusfirma Sunara, mis korraldab inspireerivaid koolitusi välisõpetajatega naiselikkuse/suhete teemadel.

Elu on üks imeline teekond! Ja meie ise loome selle teekonna, teeme seda rõõmu ja naudinguga.

Koolitus toimub veebipõhise õppena. Peale ostmist on kursusele juurdepääs 90 päeva.

 

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Interneti-põhised koolitused ja kursused. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Naiselikkuse saladused