Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Personalijuhtide pidupäeva konverents

Konverentsi eesmärgiks on tähistada koos kolleegide ja suurepäraste lektoritega 20. mail toimuvat rahvusvahelist personalijuhtimise päeva.

Sihtrühm:
Personalijuhid ja –spetsialistid, koolitus- ja arendusjuhid ning kõik teised personalitöid tegevad juhid ning spetsialistid

Programm

 • 09.30-10.00 Registreerimine ja hommikukohv
 • 10.00-10.05 Konverentsi avamine
  • Roland Tokko, inspiratsioonikoolitaja
   R. Tokko on on Edu Akadeemia kaasasutaja, koolitaja, laulja/laulukirjutaja, raamatute “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” ja “Minu elu kutse” autor, “Silmapaistev noor eestlane” 2021. Roland ei teadnud pikka aega, mida ta elult soovib: kelleks ta saada tahab ja mis tee valida. Viimased 13 aastat on ta pühendunult tegelenud enesearenguga ja teinud suuri muudatusi igas eluvaldkonnas. Tänu sellele elab Roland täna sellist elu, mis teda kõige õnnelikumaks teeb. Ühtlasi aitab ta seda teha ka teistel inimestel, tuues välja nende tegeliku potentsiaali.
 • 10.05 – 10.30 Konverentsi avasõnavõtt
  • Marianne Mikko, ajakirjanik, poliitik
   M. Mikko on töötanud 1996-2000 ajakirjanikuna Eesti Televisiooni diplomaatilise korrespondendina Brüsselis, 2002-2004 Raadio Kuku “Välismääraja” saatejuhina, Maalehe erikorrespondendina ning ajalehe “Diplomaatia” peatoimetajana. Aastatel 2011- 2015 oli ta Riigikogu liige. 2008. aastal tegutses Euroopa Parlamendis raportöörina, juhtides Euroopa meedia pluralismi käsitleva raporti koostamist. Tegutseb aktiivselt ka naisorganisatsiooni Kadri juures ning on valitud eurosotside naisühenduse PES Women juhatusse.
 • 10.30 – 11.00 Meeskonna juhtimise uued tahud (post)pandeemia ajastul ja nende mõju äritulemustele
  • Kadri Mägi-Lehtsi, Roche Eesti OÜ tegevjuht, arst
   K. Mägi-Lehtsi on pikaajalise kogemusega juht ravimisektoris ning samal ajal panustab ühiskondlikel alustel Ravimitootjate Liidu esinaisena ja Tööandjate Keskliidu ning Ravimite Ehtsuse Kontrolli SA volikogudes. Rahvusvahelise korporatsiooni Eesti esinduse tegevjuhina omab Kadri nii teoreetilist kui praktilist kogemust tervisliku mõttelaadi juurutamisel ettevõttes; tema tervise-edenduse alase lõputöö teemaks oli tööpinge vähendamine ning heaolu suurendamine kasutades teadveloleku praktika rakendamist Roche Eesti OÜ näitel.
 • 11.00 – 11.30 Kas inimeste juhtimist saab digitaliseerida?
  • Maarit Vabrit-Raadla, Juhtimistarkvara SinuLab arendusjuht
   M. Vabrit-Raadla on tegutsenud juhtide koolitajana ning olnud personalipartneriks erinevates ettevõtetes alates 1990-ndate lõpust. Õppinud Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduseid ning hiljem lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli (cum laude) ärikorralduse instituudis personaliarenduse eriala.
   Maarit on tegelenud nii juhtide kui organisatsioonide arendamisega, üles ehitanud ja juhtinud meeskondi, samuti väike-ettevõtet ning töötanud konsultandi ja personalipartnerina (sh. 6 aastat ABB-s). Tarkvaraettevõte SinuLab.ee, mille asutaja ja juht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja inimeste arendamiseks. Täna nõustab Maarit erinevaid ettevõtteid organisatsiooni arengu, strateegilise personalijuhtimise 
   ja personalivaldkonna digitaliseerimise teemadel.
 • 11.30 – 12.00 Meeskonna inspireerimine ja toetamine hübriidtöö keskkonnas.
  • Keishy Margus, Elisa Eesti AS värbamisjuht
 • 12.00 – 12.45 Lõunapaus
 • 12.45 – 13.30 Edukas enesejuhtimine muutuste keskel
  • Jaanus Kangur, koolitaja ja suhtlemistreener
   Jaanus Kangur on koolitanud alates 2003. aastast ning treeninud selle aja jooksul enam kui 40 000 inimest. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli religiooni – antropoloogia magistrantuuri ning hetkel teeb enda doktoritööd konfliktide lahendusviisidest põlisrahvaste hulgas. Tal on rahvusvaheline diplom taastavas õiguses (International Diploma in Restorative Justice) Kanadast Queensi Ülikoolist. Lisaks on ta õppinud suhtlemistreeneriks ning nõustajaks. Ta on pidanud loenguid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, Kieli Rakenduskõrgkoolis, Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudis ja Sisekaitseakadeemias.
 • 13.30 – 14.15 Ületöötamise selged märgid ehk kuidas juhti õigeaegselt ülekoormusest teavitada?
  • Allan Kaljakin, koolitaja ja suhtlemistreener
   Pikaaegse juhtimiskogemusega praktikuna organisatsiooni eestvedaja ja meeskonna juhina coachi, superviisori ja psühhodraama rakendaja väljaõppes, aitan meeskonnas tegevuslike ja sotsiomeetriliste meetoditega, sh veebikeskkonnas omavahelisi suhteid ja koostööd edendades saavutada paremaid tulemusi. Olen DiSC® sertifitseeritud konsultant & koolitaja, läbinud praktilise grupijuhtimise ja sotsiomeetria väljaõppe ning olen lõpetamas superviisori ja coachi õpinguid. Tegutsen aktiivselt Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingus nii hariduse kui ka tervishoiu töörühmas. Väärtustan julgust algatada uusi asju ja katsetada seni proovimata tegutsemisviise, järjepidevust endale seatud sihtide saavutamisel kui ka teiste toetamisel ning koostöö võrgustike loomise olulisust ja koostegutsemist. Meeskonna järjepideva arendamisega puutun kokku oma igapäevatöös meeskonnajuhina.
 • 14.15– 14.35 Kohvipaus
 • 14.35 – 15.00 Kas ja kui palju huumor meid elus edasi kannab?
  • Mart Juur, kirjanik
   M. Juur on eesti humorist, ajakirjanik ja muusikakriitik. Ta on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli ajakirjanduse erialal 1986. aastal. Ta osaleb muuhulgas raadiosaates “Rahva Oma Kaitse” ja ning on ajalehe Postimees ajakirjanik.
 • 15.00 – 15.30 Tähendusrikas töötaja – inimene, kes on õnnelik oma töökohal ja muudab õnnelikumaks ka inimesi, kellega kokku puutub.
  • Roland Tokko, inspiratsioonikoolitaja
 • 15.30 – 16.00 Marko Matvere muusikaline tervitus

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Ootame teid meie avatud õppepäevadele või küsige sisekoolitusi. Koolitused toimuvad sõbralike hindadega! Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Personalijuhtide pidupäeva konverents

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.