Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Pideva parendamise (Kaizen) rakendamine

Iga ettevõte peab olema valmis jätkuvalt kohanema turul toimuvate muudatustega. Selle eelduseks on meeskonna valmisolek ja pidevalt paljude erinevate parenduste (kaizen) elluviimine.

Sõna “kaizen” tähistab lean-filosoofiat pideva parendamise kultuuri ja selle saavutamiseks on vajalik motiveeriva ja innustava keskkonna, õhkkonna tekitamine, toetava süsteemi loomine ning asjakohaste juhtimisalaste võtete oskuslik rakendamine.

Tootmisprotsesside või teenuse osutamise sujuvus mõjutab meie võimet pakkuda kliendile tooteid ja teenuseid tähtaegselt, madalate kuludega ning konkurentidest kiiremini. Lean-mõtlemise läbivaks ideeks ongi keskendumine väärtuse loomisele, protsesside pidevale optimeerimisele ja kadude (raiskamiste) vähendamisele, et vähendada kulusid, lühendada läbivusaega ja tagada klientide rahulolu.

Sihtgrupp:
Efektiivsust tõsta soovivate organisatsioonide juhid, juhtkonna liikmed ja vastutatavad spetsialistid, kes mõjutavad tootmist või teenuse osutamist.

Eesmärgid:

  • anda osalejatele teadmised pideva praendamise põhimõtetest ja kaizeni ideest;
  • anda praktilisi näpunäiteid lean-põhimõtete ja tööriistade rakendamiseks;
  • võimaldada arutelusid ja kogemuste jagamist rakendamiskogemuste ja saavutatud tulemuste osas.

Teemad:

  • Parenduste otsimise kultuuri loomine
  • Erinevad tööriistad (Toyota parendussüsteem, A3, DMAIC, 5 miksi jm)
  • Parendamisvõimaluste otsimine (kaizen vs läbimurded)
  • Parendusprojektide valik
  • Parendusprojektide ettevalmistamine
  • Parendusprojektide tulemuslik elluviimine
  • Parendusprojektide järeltegevused

Koolituste käigus antakse ülevaade LEAN-põhimõtetest ning tehnikatest, koos asjakohaste praktiliste näidete ja illustreerivate materjalidega (s.h. fotod, videod). Koolituse lahutamatuks osaks on praktilised harjutused ja arutelud ning kogemuste vahetamine.

Koolitaja:
Urmas Ruubel
LEAN-konsultant ja koolitaja, omab enam kui 20-aastast kogemust juhi ja tootmisjuhina mitmetest Eesti ja rahvusvahelistest tootmisettevõtetest. Urmas saavutab tänu suurele praktiliste kogemustepagasile ja paljudele asjakohastele näidetele oma koolitustel tootmisettevõtete esindajatega kiirelt usaldusliku kontakti.

Koolitus on osa 7-päevasest koolitusest
LEAN-spetsialisti arenguprogramm

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

TJO Konsultatsioonid on juhtimissüsteemide arendamisega ja organisatsioonide efektiivsuse tõstmisega tegelev juhtimiskonsultatsiooni- ja koolitusfirma. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Pideva parendamise (Kaizen) rakendamine

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.