Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkajate koolitussari. Pidulikud ja tervislikud suupistevaagnad

Kuidas panna särama peolaud väiksemale või suuremale seltskonnale? Võtame ette rännaku chrarcturie (prantsusekeelne sõna) ehk lihalõikelaudade külluse maailma! Charcuterie on lihavalikute laud koos juustu-, leibade-, oliivide-, puuviljade- ja pähklite valikutega ja see kõik on esitletud peolaual nii, et paneb igaühel silma isuäratavalt särama ning on iga peolaua täht.

Meie „kodukokkajate” koolitussari sisaldab paljusid põnevaid toiduvalmistamise koolitusi. Vaid kokaraamatut lugedes kokakunsti ära ei õpi. Nüüd on Sul võimalik oma oskusi toredas ja tegusas seltskonnas lihvida, abiks kogenud meistrite näpunäited.

Sihtgrupp:

  • Koolitusele ootame Sind, kui soovid õppida, kuidas panna kokku üks eriliselt kaunis ja külluslik lihavalikute laud koos lisanditega.
  • Koolitus sobib ka algajatele kokkadele või koduköögi ettevõtjatele

Koolituse sisu. Praktilisel koolitusel:

  • Tutvume „charcuterie“ maailmaga. Ajalugu, tooraine
  • Toiduainete kokku sobivus ja valikud
  • Charcuterie valmistamise tehnoloogiad, nipid
  • Valmistame koolitaja juhendamisel ise kaunid ja tervislikud „charcuterie“ ehk lihavalikute liuad koos tervislike lisanditega

Koolitaja:
Tiina Saar Kokk ja toidukoolitaja
Tiina on Tartu Rakenduslikus Kolledži toitlustuse valdkonna koolitaja. Tal on 4. taseme koka kutse ning 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Lisaks on Tiinal praktilised ja rahvusvahelised kokatöö kogemused Eestist, Hispaaniast, Ungarist. Ta on töötanud restoranides, kohvikutes ja laevaköögis ning on rahvustoitude praktik ja toitlustusteenindaja, kes valmistab a la carte ja buffee toite ja peolaudadele toite- vaagnaid. Tiina on omandamas toitumisnõustaja kutset.

Mugavaks tegutsemiseks võtke palun kaasa põll ja vahetusjalanõud.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkajate koolitussari. Pidulikud ja tervislikud suupistevaagnad

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.