Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku plaanitavad muudatused ja värske kohtupraktika

Koolitus annab ülevaate planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku planeeritavatest muudatustest. Samuti üldplaneeringute menetluse põhilistest murekohtadest ning kohalike omavalitsuste jaoks olulisest planeerimisseadust ja ehitusseadustikku puudutavast praktikast.

Koolitus toimub nii veebis kui ka saalis!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel saalis, veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne
Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Sihtrühm:
Projekteerijad ja ehitajad, detailplaneeringu koostajad, KOV planeeringute ja ehituse spetsialistid, ehitus- ja kasutusloa menetlejad ning taotlejad

Teemad:

 • planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku planeeritavad muudatused
 • üldplaneeringute menetlus – ülevaade põhilistest murekohtadest
 • KOVide planeerimisseadust ja ehitusseadustikku puudutav praktika:
  • detailplaneeringut asendavad ja täpsustavad projekteerimistingimused
  • halduslepingud
  • teatiste ja lubade menetlused
  • järelevalve küsimused
 • ehitisregistri muudatused
 • õiguskantsleri valdkonda puudutavad seisukohad
 • valdkonda puudutavate olulisemate kohtulahendite ülevaade ja analüüs.

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 3,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

 • omab ülevaadet planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku plaanitvatest muudatustest
 • on kursis aktuaalse kohtupraktikaga.

Koolitaja:
Raul Keba
, partner ja vandeadvokaat Advokaadibüroost Ristal Keba Partnerid
Raul Keba on ehitus- ja planeerimisõiguse küsimustega tegelenud ligi 20 aastat, sellest 11 aastat Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juriidilise osakonna juhatajana. Raul Keba osales aktiivselt planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku kodifitseerimisel, mis oli aluseks täna kehtivale planeerimisseadusele, ehitusseadusele ja nende rakendamise seadusele. Raul Kebal on pikaajaline kogemus nii avaliku kui erasektori koolitamisel asjaõiguse ning ehitus- ja planeerimisõiguse alal, samuti kaasomanikevaheliste suhete ja sellega seonduva vallas. Raul Keba on Eesti Advokatuuri liige 2016. aastast ning alates 2018. aastast vandeadvokaat ja partner RISTAL KEBA PARTNERID Advokaadibüroos.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku plaanitavad muudatused ja värske kohtupraktika

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.