Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Portfoolio analüüs Kaupo Kikkasega

Portfoolio analüüs kuulub Kaupo Kikkase eksklusiivsete personaalkoolituste sarja, kus koolitusel saab osaleda kuni neli inimest.

Portfoolio analüüs kuulub Kaupo Kikkase eksklusiivsete personaalkoolituste sarja, kus koolitusel saab osaleda kuni neli inimest.

Portfoolio analüüsi koolitusel vaatab Kaupo Kikkas süviti läbi osalejate portfooliod. Annab piltidest lähtuvalt nõu, millised oskused vajaks arendamist ning aitab suunata oma stiili ja nägemuse kujundamist.

Analüüsil ja arutelu paneelis osalevad kõik neli inimest üheskoos. Igale osalejale on garanteeritud 45 minutit personaalset aega just tema tööde vaatamiseks ja tagasisideks.

Portfoolio analüüs lõppeb soovituste ja nõuannetega tulevikuks, kuidas fotograafia teekonda jätkata.

Osalejatel on soovitatav lingid oma töödele ja portfooliole enne koolitust ette saata, et juhendaja saaks nendega juba eelnevalt tutvuda.

Koolitaja:
Kaupo Kikkas on tunnustatud Eesti fotograaf. Põhilisteks fotovaldkondadeks on portree- ja muusika fotod. Tema pildistatud on mitmete raamatute ja albumite kaaned ning tema töid avaldatakse sageli ajakirjades.
Ta sai fotograafiaalase koolituse Soome Visual Arts Institute`is, kuid ta ise on öelnud, et fotoauhinnad muusika tegelaste portreede eest võlgneb ta oma muusikaalasele haridusele (klarnet, saksofon ja laul).
Ta on pühendunud fotokunstile viisteist aastat. Elades Eestis on ta töö sageli Londonis, Berliinis ja USA-s.
Tema isiklike fotoprojektide hulka kuuluvad uuring maailma kalmistutest, portreeseeria põlevkivikaevuritest ja pildid kadunud kinost Egiptuse kõrbes, mis sai ka laia tähelepanu osaliseks rahvusvahelises meedias.
Kikkase lemmikzhanriks on kultuuritegelaste, eriti muusikute portreteerimine. Tema tööd Arvo Pärdist on ilmunud kõikidel kontinentidelt.
Kaupo Kikkas on kirjutanud ka mitmeid fotograafiateemalisi artikleid ja reisikirju, mis on ilmunud enamikes Eesti suuremates väljaannetes.
Teda on tunnustatud parimaks reklaamiala portreefotograafiks Las Vegases WPPI konkursil aastal 2013 ning ta on nimetatud Eesti parimaks portreefotograafiks 2011. aastal Baltimaade fotofestivalil.
Vabal ajal tegeleb Kikkas muusika ja reisimisega. Teda võib leida telkimas ja fotografeerimas Lapimaal.
Kaupo on korraldanud isiknäitusi alates aastast 2003. Hiljutistest projektidest peaks ära märkima “100 aastat üksildust Eestis” (esiettekanded 2018), “Ansel” (esiettekanded 2017), “Treescape”, “Miner”, “Ausammas projekti” ning “La Bella Morte”.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eestifoto kool on paik kõigile neile, kes tunnevad, et fotograafia on midagi enamat kui tühipaljas klõpsimine. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Portfoolio analüüs Kaupo Kikkasega