Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Praktiline Instagramis turundamise koolitus

Koolituse eesmärgid on anda ülevaade, kuidas parandada oma ettevõtte nähtavust Instagramis; mõista, kes on peamine lehe külastaja ning kuidas seda silmas pidades luua lehele väärtuslikku sisu; anda teadmised kuidas kasutada erinevaid nutikaid võimalusi tasuta reklaamiks ja millised võimalused on tasulise reklaami kasutamiseks.

Sihtrühm:
Kõik, kes tegelevad ettevõttes turunduse või müügiga. Saad kindlasti paremini kaasa mõelda ja töötada, kui sul on juba olemas ettevõtte Instagrami konto.

Käsitletavad teemad:

  • Kuidas Instagram töötab?
  • Kuidas Instagrami konto seadistada?
  • Instagram Analytics – mida neist numbritest välja lugeda ja kuidas turunduses kasutusse võtta?
  • Kuidas koostada Instagrami sisuplaani?
  • Mida pidada silmas piltide ja videote juures? – filtrid, Stories jt
  • #Hashtagid ja CTA – kui palju ja millised?
  • Kuidas viia läbi mänge?
  • Kuidas alustada Instagramis tasulise reklaamiga?

Koolituse läbimisel osaleja saab teadmised ja oskused lehe seadistamiseks, sisuplaani loomiseks, Instagrami lehe statistika lugemiseks ja tasulise reklaami võimalustest.

Koolitaja:
Brit Mesipuu

Brit on turundusega olnud seotud juba üle 15 aasta. Varasemalt on ta turunduse eest vastutanud nii raadios, välimeedias kui ka hotellis ja restoranis ning nüüd on pereettevõtte Milos turundushing. Igapäevaselt tegeleb ta turunduse teemaliste artiklite kirjutamise ja teistele ettevõtetele kodulehele ja sotsiaalmeediasse õigete sõnade ritta panemisega. Valdkondi leiab seinast seina alates autodest lõpetades beebitoitude ja spordiga. Samuti võib leida teda nii lava pealt kui lava tagant ise koolitustel ja konverentsidel esinedes, või neid korraldades.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Juunika Koolitus OÜ. Täiskasvanute koolitusasutuse Juunika Õppekeskuse põhitegevusala on täiskasvanute koolitamine. Koolitustegevusega alustasime 1997. aastal Tartus. Täna korraldame koolitusi üle Eesti kõigis maakondades. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Praktiline Instagramis turundamise koolitus

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.