Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Programmeerimine selgeks kodust lahkumata, e-õpe

E-koolituse eesmärgiks on võimaldada õppijal omandada teadmised ja oskused iseseisvaks programmeerimiseks C++, Python ja Java keeles.

E-koolitus koosneb kolmest erinevast veebiõppest:

NB! E-koolitus on inglise keeles.

E-koolituse eesmärgiks on võimaldada õppijal omandada teadmised ja oskused iseseisvaks programmeerimiseks C++, Python ja Java keeles.

E-koolitus koosneb kolmest moodulist, igas moodulis käsitletakse põhjalikult ühte levinud programmeerimiskeelt. E-koolitus sisaldab hulgaliselt praktilisi iseseisvaid töid, mille vältel on õppijal võimalik oma teadmisi testida praktilistes ülesannetes. Praktilised ülesanded tähendavad reaalselt programmeerimiskoodi koostamist. E-õppe keskkonnas sisalduv kontroll-süsteem annab koheselt vastuse, kas kirjutatud kood on õige; vigade puhul näidatakse ära ka vigade asukohad.

Lisainfo:
Programmeerimise õppimine e-koolitusel võimaldab kiiresti ja efektiivselt omandada teemakohased teadmised. E-koolitus keskkonnas on tehnoloogilised võimalused, mis võimaldavad tõhusat iseõppimist. Järgnevalt loetelu tähtsamatest:

 • Programmeerimisülesannete automaatne kontrollimine
  • Ka programmeerimisülesandeid kontrollitakse automaatselt ja koheselt. Valede lahenduste puhul annab ART-süsteem suunavat tagasisidet: süsteem analüüsib sooritatud ülesannet ja annab selgesõnalist tagasisidet harjutuses tehtud vigadest ning nende iseloomust.
 • Valikvastustega ülesannete automaatne kontrollimine
  • Valikvastustega ülesanded kontrollitakse automaatselt ja koheselt. Kiire tagasiside näitab kas lahendus oli õige või mitte. Õppija saab ülesandeid lahendada temale kõige sobivamal ajal.
 • Vaba harjutamine
  • Vaba harjutamine võimaldab praktiseerida programmeerimist ilma vajaduseta installeerida kasutatavale arvutile tõlke- või muid vastavaid rakendusi.
 • Suhtlemine
  • Sõnumite abil saab vahetada mõtteid kursuse sisu kohta või suhelda juhendajaga. Keskkonnas sõnumite saatmiseks on vaja teada kasutajatunnust.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

IT Koolitus on juhtiv info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning IT projektijuhtimise koolitusteenuse pakkuja Baltikumis. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Programmeerimine selgeks kodust lahkumata, e-õpe

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.