Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Projektiõpe kui paljude võimalustega õppemeetod

Osalejad saavad teadmisi ja praktilisi oskusi projektiõppest ja sellest erinevatest rakendamise võimalustest lastega töös.
II õppepäeval külastame Tallinna Endla lasteaeda, kus toimib projektipõhine õpe.

Koolituse eesmärk:
Koolituse läbinud õpetaja kasutab ja rakendab  õppetegevuse kavandamisel projektiõpet. Lõimib projektiõpet ainevaldkondadega ja loob sobiva  kasvukeskkonna lapsele.

Sihtgrupp:
Lasteaiaõpetajad, assistendid, lapsehoidjad, eelkooliõpetajad, kes kavandavad, toetavad ja viivad läbi õppeprotsessi, kavandavad lapse õpet eelkoolieas.

Koolituse sisu:

 • Kasvukeskkonna vaatlus.
 • Tegevuse vaatlus.
 • Projektiõppest rääkimine, vestlusring.
 • Projektiõpe planeerimine ja toimimine.
 • Meie teine koolituse päev toimub Endla Lasteaias, mis asub Tallinna kesklinnas.  Maja alustas tegevust 1952 aastal ning omab pikaajalisi traditsioone.
  Lasteaias toimub projektipõhine õpe. Seoses projektipõhise õppega kasutatakse ja rakendatakse erinevaid aktiivõppe meetodeid. Lasteaed on innovaatiline ja edumeelne. Seda iseloomustavad ja ilmestavad nende mitmed saavutused, milleks on: “Haridusuuendus 2108″, „Koostööprojekt 2018”, “Tegus juht 2018”.

Õpiväljundid
Osaleja:

 • Oskab planeerida projektiõpet
 • Oskab planeerida projektiõpet
 • Oskab planeerida innovaatiliselt ja teemast lähtuvalt
 • Koostab esilagse projektiõppe kavandi
 • Mõistavad paremini projektiõppe olemust

Koolitajad:
Karin Zahharov
. Karin on omandanud 2012 .aastal haridusteaduste magistrikraadi.
Südamelähedasteks valdkondadeks on meeskonnatöö ja organisatsioonis muutuste ja muudatuste juhtimine. Olen eelnevalt töötanud lasteaias õpetajana erinevates vanuseastmetes ja olnud pikka aega asutuse juht. 2010 „Eestimaa õpib ja tänab“ olin aasta õppeasutuse juht nominent. Olen omandanud „Personalijuhtimine haridusasutuses II taseme“. Samuti olen 2017 aastal lõpetanud „Muutuste ja muudatuste juhtimine organisatsioonis“ I taseme.
Nüüdseks olen leidnud tee ameti juurde, millel on tõeliselt suur koht ja roll minu südames. Koolitajana saab anda edasi oma teadmisi ja oskusi, saades vastu palju uusi toredaid kogemusi. Elu on üks suur õppimine ja enesetäiendamine, kus me ise valime tee ja suuna mida me tahame kõige rohkem omandada. Nii üksteiselt õppides täieneb meie kõigi teadmistepagas aina suuremaks ja rikkamaks.
Arvan, et teadmiste kogumine ja jagamine on nagu teekond, mida läbides saab elada paremat ja targemat elu.”

II õppepäev: Tallinna Endla lasteaia õpetajad.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Huvi koolituskeskus pakub koolitusi, õppematerjale ja õppemänge lasteaiaõpetajatele, lapsevanematele ja kõikidele teistele, kes soovivad saada uusi teadmisi- oskusi, kuidas toetada ning õpetada last, arvestades tema ealisi oskusi ja individuaalseid võimeid. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Projektiõpe kui paljude võimalustega õppemeetod

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.