Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Raamatupidaja 5. taseme kutseeksami konsultatsioonipäev

Näidisülesanded saadetakse ette kodus lahendamiseks, mis kontrollitakse üle konsultatsioonipäeval. Näidisülesanded saadetakse vaid arve õigeaegsel tasumisel.

Päevakava:

 • 10.00 – 11.30 Finantsarvestuse näidisülesannete lahendamine10.00 – 11.30 Finantsarvestuse näidisülesannete lahendamine
  Lektor Janek Keskküla, Tallinna Majanduskool
 • 11.30 – 11.45 Vaheaeg
 • 11.45 – 13.15 Kuluarvestuse näidisülesannete lahendamine
  Lektor Pille Kaarlõp, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Majanduskool
 • 13.15 – 13.45 Vaheaeg
 • 13.45 – 15.15 Finantsanalüüsi näidisülesannete lahendamine
  Lektor Ingrid Kääp, Tallinna Majanduskool
 • 15.15 – 15.30 Vaheaeg
 • 15.30 – 17.00 Maksuarvestuse näidisülesannete lahendamine
  Lektor Janek Keskküla, Tallinna Majanduskool

Koolitajad:
Janek Keskküla on mitmete finants- ja maksualaste raamatute autor, Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor ning õpetab erinevate majandustarkvarade kasutamist alates 2008. aastast.
Lisaks õpetab Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatud tasuta koolitustel ja teeb ka tasulisi tellimuskoolitusi. Eraldi kursustena valmistab raamatupidajaid ette raamatupidaja kutseeksami sooritamiseks.
Lõpetas 1994.a Tartu Õpetajate Seminari algklasside õpetaja erialal ja 2005.a Audentese Ülikooli ärikorralduse erialal spetsialiseerumisega finantsjuhtimisele. Täiendanud end mitmetel seminaridel ja koolitustel, mille korraldajateks on olnud Eesti Raamatupidajate Kogu, Maksu- ja Tolliamet jt. On töötanud 4 aastat algklasside õpetajana, 3 aastat Maksu- ja Tolliametis vanemrevidendina nii Tartus kui ka Tallinnas ning on raamatupidamisteenuseid osutava äriühingu juht alates 2004. aastast ja mittetulundusühingu Peipsi Infokeskuse juhataja alates 2000. aastast. Tegemist on pikaaegse oma ala praktikuga nii äri- kui mittetulundussektoris.

Pille Kaarlõp – Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Majanduskooli lektor
Pillel on arvestusala magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Omab õpetaja ja koolitaja kogemust aastast 2004.

Ingrid Kääp – Tallinna Majanduskooli lektor
Omandas kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis (lõp. 1992). Töökogemust 17 aastat finantsjuhina, hetkel tegutseb ettevõtjana. Koostööd Tallinna Majanduskooliga alustas 2015.a. Hetkel õpetab raamatupidamisala tudengitele finantsanalüüsi, raha ajaväärtust ning kapitali vajadust ja struktuuri.

Janek Keskküla Finants- ja maksukoolitused (Novare Invest OÜ) on ametlik Töötukassa koolituspartner.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Janek Keskküla on mitmete finants- ja maksualaste raamatute autor, Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor ning õpetab erinevate majandustarkvarade kasutamist alates 2008. aastast. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Raamatupidaja 5. taseme kutseeksami konsultatsioonipäev