Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Raamatupidaja 5. taseme kutseeksami konsultatsioonipäev

Näidisülesanded saadetakse ette kodus lahendamiseks, mis kontrollitakse üle konsultatsioonipäeval. Näidisülesanded saadetakse vaid arve õigeaegsel tasumisel.

Päevakava:

 • 09.30 – 10.00 Registreerimine
 • 10.00 – 11.30 Finants- ja maksuarvestuse näidisülesannete lahendamine
  Lektor Janek Keskküla, Tallinna Majanduskooli lektor
 • 11.30 – 11.45 Vaheaeg
 • 11.45 – 13.15 Finants- ja maksuarvestuse näidisülesannete lahendamine
  Lektor Janek Keskküla, Tallinna Majanduskooli lektor
 • 13.15 – 13.45 Vaheaeg
 • 13.45 – 15.15 Juhtimisarvestuse näidisülesannete lahendamine
  Lektor Märt Murd, Tallinna Majanduskooli lektor
 • 15.15 – 15.30 Vaheaeg
 • 15.30 – 17.00 Juhtimisarvestuse näidisülesannete lahendamine
  Lektor Märt Murd, Tallinna Majanduskooli lektor

Koolitajad:
Janek Keskküla on mitmete finants- ja maksualaste raamatute autor, Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor ning õpetab erinevate majandustarkvarade kasutamist alates 2008. aastast.

Lisaks õpetab Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatud tasuta koolitustel ja teeb ka tasulisi tellimuskoolitusi. Eraldi kursustena valmistab raamatupidajaid ette raamatupidaja kutseeksami sooritamiseks.

Lõpetas 1994.a Tartu Õpetajate Seminari algklasside õpetaja erialal ja 2005.a Audentese Ülikooli ärikorralduse erialal spetsialiseerumisega finantsjuhtimisele. Täiendanud end mitmetel seminaridel ja koolitustel, mille korraldajateks on olnud Eesti Raamatupidajate Kogu, Maksu- ja Tolliamet jt. On töötanud 4 aastat algklasside õpetajana, 3 aastat Maksu- ja Tolliametis vanemrevidendina nii Tartus kui ka Tallinnas ning on raamatupidamisteenuseid osutava äriühingu juht alates 2004. aastast ja mittetulundusühingu Peipsi Infokeskuse juhataja alates 2000. aastast. Tegemist on pikaaegse oma ala praktikuga nii äri- kui mittetulundussektoris.

Märt Murd on Tallinna Majanduskooli juhtimisarvestuse lektor.

Ta on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi ettevõttemajanduse erialal ning bakalaureusekraadi õigusteaduses. Ta on töötanud finantsarvestuse ja -analüüsi valdkonnas alates 2006. aastast.Märt omab kehtivat kutsetunnistust Vanemraamatupidaja, tase 6.

Janek Keskküla Finants- ja maksukoolitused (Novare Invest OÜ) on ametlik Töötukassa koolituspartner.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Janek Keskküla on mitmete finants- ja maksualaste raamatute autor, Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor ning õpetab erinevate majandustarkvarade kasutamist alates 2008. aastast. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Raamatupidaja 5. taseme kutseeksami konsultatsioonipäev