Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Raamatupidamine algajatele

Raamatupidamise algõppe e-kursus on suunatud väikeettevõtjale, kes plaanib ise oma raamatupidamist korraldama hakata või abiks algajale raamatupidajale esimeste sammude tegemisel raamatupidamismaailmas.

Õpime tundma raamatupidamise algtõdesid ja põhiprintsiipe, selgitame mis on kontod ja kahekordne kirjendamine ning lahendame praktilisi ülesandeid.

Kuna koolituse sihtgrupiks on väikeetvõtja, siis me keskendume põhiliselt osaühingutele, kuid raamatupidamise algtõed on kõigile organisatsioonidele ( sealhulgas riigiettevõtted ja MTÜ-d) sarnased, seega sobib raamatupidamise korraldamise aluseid käsitlev koolitus kõigile, kes raamatupidamise vastu huvi tunnevad.

Koolituse sisu:

 1. Raamatupidamise eesmärk
 2. Alusprintsiibid ja põhinõuded
 3. Algdokumendid
 4. Majandustehingute kahekordne kirjendamine
 5. Kontod ja kontoplaan
 6. Bilanss ja kasumiaruanne + ÜLESANNE
 7. ÜLESANNE 2: Koosta tehingute põhjal raamatupidamislausendid
 8. Saldeerimised
 9. Sissemaksmata osakapital
 10. Kuidas valida raamatupidamistarkvara?
 11. E-arveldaja
 12. Ostuarved e-arveldajas
 13. Müügiarved e-arveldajas
 14. Kanded e-arveldajas
 15. Kokkuvõte

Peale ostmist on kursusele juurdepääs 90 päeva.

Koolitaja:Reidi Strandberg
Reidi Strandberg

Juhtisin 15 aastat rahvusvahelist raamatupidamis- ja audiitorteenuste firmat Rödl@Partner. Töö käigus puutusin kokku väga erinevate ettevõtete finantsarvestusalaste probleemidega ning aitasin neid lahendada. Olen nõustanud ettevõtjaid nii raamatupidamise sisseseadmisel, korraldamisel kui ka lõpetamisel, teostanud ettevõtete hindamisi ja osalenud auditites. Lemmikteemaks on aruandlus, mis on võimaldanud tutvuda mitmete suuremate kontsernide finantsaruandluse mudelitega.

Koolitustega hakkasin tegelema umbes 10 aastat tagasi esilagu firmasiseste õppepäevade kujul ning hiljem olen esinenud mitmetel konverentsidel ja koolitustel. Alates 2010 aastast töötan iseseisva ettevõtjana. Osutan finantsteenuseid ning tegelen järjest enam koolitustega.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Interneti-põhised koolitused ja kursused. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Raamatupidamine algajatele