Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Rasked vestlused lapsevanemaga

Kursuse eesmärgiks on täiendada osalejate teadmisi ja oskusi tõhusast suhtlemisest. Omandatakse teadmisi suhtlemissituatsioonide analüüsimiseks ja õpitakse praktilisi oskusi, mille abil on võimalik parandada suhete kvaliteeti ja tõhustada koostööd lapsevanemaga.

Sihtgrupp
Täienduskoolitus klassi- ja lasteaiaõpetajatele, laste ja noortega töötavatele spetsialistidele.

Kursuse sisu:

  • Suhtlemise võrdväärne tasand, psühholoogiline kontakt. Konflikti dünaamika.
  • Küps empaatia vs ebaküps empaatia.
  • Soovitusi tulemuslikuks vestluseks.
  • Kuulamisoskus – kuidas kuulata nii, et vanem tahaks rääkida (ümbersõnastamine, tunnete peegeldamine).
  • Kuidas rääkida nii, et vanem tahaks kuulata (selge eneseväljendus, käitumise kirjeldamine vs hinnangud).
  • Kuidas vastata vestluspartneri tugevatele emotsionaalsetele reaktsioonidele (ärevus, vastupanu, viha, kurbus).

Koolitaja:
Angela Jakobson
on lõpetanud 2000. aastal Tartu Ülikooli psühholoogia eriala, 2004. aastal kaitses magistritöö (cum laude) teemal “Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laste kognitiivsete võimete struktuur” ning jätkas õpinguid Tartu Ülikooli haridusteaduskonna doktoriõppes teemal “Hariduslike erivajadustega lastele kohase õpetuse planeerimine tavakoolis”. Angela omab kliiniline psühholoog, tase 7 ja kliiniline lapsepsühholoog, tase 7 kutseid. 2013. aastal omistati talle Euro Psy kvalifikatsioon tervise ja kliinilise psühholoogia valdkonnas. Hetkel töötab Angela kliinilise psühholoogina ning teeb õppejõu/koolitajana koostööd erinevate lasteaedade, koolide ja koostööpartneritega. Ta valiti 2013. aastal Tartumaa aasta koolitajaks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Luwi Koolituskeskus. Koolitame haridustöötajaid, lapsehoidjaid, hooldustöötajaid, tugiisikuid, tegevusjuhendajaid ja kogemusnõustajaid. Pakume esmaabi ja tööohutuse täiend- ja väljaõppekoolitusi. Koolitusi korraldatakse koostöös Koolituskeskusega Reiting. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Rasked vestlused lapsevanemaga

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.