Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Riigihangete sisekontrollisüsteem ja huvide konflikti vältimine

Koolituse keskmes on huvide konflikti vältimine ja maandamine riigihangete eri etappides, alates hanke planeerimisest kuni hankelepingu muutmise otsustamiseni ja valikuteni, mil määral saab ja tohib hankelepingut muuta, jäädes lubatu piiridesse.

Koolitus toimub nii veebis kui ka saalis!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel saalis, veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne
Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Sihtrühm:
Seminar sobib riigihangete läbiviimise korrektsust kontrollivatele isikutele, kes hindavad muu hulgas seda, kas hanke planeerimine ja läbiviimine on olnud tulemuslik. Audiitorid, finantsjuhid, organisatsiooni juhid, juristid, projektijuhid, kuid koolitus on äärmiselt kasulik ka riigihanke spetsialistidele endale.

Teemad:

  • huvide konflikt riigihangete protsessis, sh hanke planeerimise ja läbiviimise faasis
  • Millised on sagedamini esinevad puudused hankekorras?
  • Milline on riigihangete korrektsust kontrolliva ametniku (juht, jurist, audiitor, raamatupidaja) roll hankeplaani koostamisel?
  • väikeostudele kehtiv regulatsioon
  • hankelepingute muutmise lubatavad ja lubamatud tingimused
  • aktuaalne kohtupraktika

Õpiväljundina koolituse läbinu teab millised teemad ja protseduurid peaksid hea hankekord ja organisatsiooni riigihangete eest vastutavate isikute/ komisjoni töökord katma

Koolitaja:
Kristiina Kaarna on uue riigihangete seaduse üks autoreid. Ta on töötanud Rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna nõunikuna, samuti Riigi Kinnisvara AS õigus- ja hankeosakonnas, osaledes muu hulgas CO2 projektis, mis on olnud üks suuremaid ja tööintensiivsemaid Eesti avaliku sektori ehitushanke projekte, ja Superministeeriumi projektis. Kristiina on Advokaadibüroo Deloitte Legal advokaat (liikmesus peatatud). Kristiina Kaarna on omandanud Baseli Ülikooli (Šveits) euroopa õpingute magistrikraadi, samuti lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse (L.L.M). Ta on end täiendanud IT Kolledžis. Kristiina on mitmete õigusalaste publikatsioonide autor.

Koolituse läbimisel väljastame tõendi.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Riigihangete sisekontrollisüsteem ja huvide konflikti vältimine

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.