Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Küpsetamiskoolitus. Sefiiritort

Valmistame sefiirikreemi ja sefiirist roose ning igaüks valmistab endale kauni sefiiritordi. Nüüd on võimalus õppida kõikvõimalikke nippe, et sefiiritegu kenasti õnnestuks.

Küpsetamine toob koju imelised lõhnad ning küpsetised muudavad elu maitsvaks nii argi- kui pidupäeval. Meie koolitused aitavad Sul saada paremaks küpsetajaks! Võid olla algaja või juba kogenud tegija. Koolitustel saad vabalt katsetada suurte kogemustega juhendaja silme all. Õnnestumisele aitavad kaasa õiged valmistamisviisid ja töövahendid. Koolitused innustavad Sind üha põnevamaid ja keerukamaid väljakutseid ette võtma!

Sihtgrupp:

  • oled algaja kondiiter, kokk või kodune tordimeister
  • soovid õppida sefiiritordi valmistamist

 Koolitusel õpid:

  • kasutama vajaminevaid tooraineid, tehnoloogiaid, töövahendeid, materjale
  • sefiirikreemi ja sefiirist rooside valmistamist
  • sefiirikreemi pritsimise tehnikat
  • sefiiritordi kokku panemist, kaunistamist ja viimistlemist

Koolitaja:
Sirje Jäär
on Tartu Kutsehariduskeskuse pikaajaliste kogemustega pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja. Ta on erialalt kondiiter, kellel on sooritatud ka kondiiter, tase II kutseeksam. Sirje on lõpetanud Tallinna Ülikoolis kutsepedagoogika eriala. Aastal 2012 valiti Sirje Tartu Linna AASTA ÕPETAJAks.

Lisainfo:
Mugavaks tegutsemiseks võtke palun teemaõhtule kaasa põll ja vahetusjalanõud.
Igaüks valmistab endale sefiiritordi ja saab selle koju kaasa.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Küpsetamiskoolitus. Sefiiritort

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.