Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Sisuturundus turismiettevõtjale

Ajal, mil traditsiooniline turundus iga päev oma efektiivsust kaotab, tuleb oma turismiettevõtte toodete tõhusaks müügiks olla leidlik. Sisuturundus on suurepärane võimalus potentsiaalsete klientideni jõuda, oma ettevõtte vastu usaldust tekitada ja seeläbi oma tooteid ning teenuseid mõjuvalt müüa.

Sisuturundus pole pelgalt igavad makstud artiklid uudisteportaalides või ajakirjades-ajalehtedes. Mida oskuslikumalt on sisu loodud, seda suurem on võimalus valitud sihtgruppideni jõuda ning neid oma klientideks muuta.
Sinu klientidele huvipakkuva sisu loomine võtab läbimõeldud tegevusplaani korral aega kõigest mõned tunnid nädalas, kuid kasu ettevõttele on sõgesuur. Sellel koolitusel õpime parimaid sisuturunduse praktikaid ning paneme paika ühe tõeliselt tõhusa sisuturundusplaani.

Sihtgrupp.
Koolitusele ootame Sind, kui:

  • soovid tundma õppida erinevaid sisuturunduse võtteid
  • tahaksid leida oma ettevõttele kõige paremini sobivaid sisuturundusmeetodeid
  • soovid, et Su turismiettevõtte sisuturundustegevused tooksid sisse rohkem tulu

Koolituse sisu:

  • sisuturunduse parimaid praktikad
  • turismiettevõtte sisuturundustegevuste planeerimine
  • erinevate tõhusate sisuturunduse nippide rakendamine
  • kaasahaarava ning Sinu ettevõtte teenuste vastu usaldust ja huvi tekitava sisu loomine

Koolituse käigus ja rühma või iseseisva tööna loob õppija endale sisuturundusplaani.

Koolitaja:
Maarja Tsimmer
Maarja jaoks on turism nii hobi kui ka töö ning ta on teinud giid- reisisaatja ning turismiturunduse alast tööd Lõuna- Ameerikas, USA-s ning Eestis ja mitmetes Euroopa riikides. Maarja hariduskäik on teda samuti viinud maailma eri nurkadesse- bakalaureusekraad Inglismaalt, giidikoolitus Hiinast ning magistrikraad Taanist. Hetkel töötab ta värbamisturunduse ning tööandja brändingu valdkonnas ja koolitab ka alustavaid turismiettevõtjaid.

Õppetöö toimub internetipõhises õpikeskkonnas, kus saate tutvuda vajaliku õppematerjaliga. Toimub ka kaks online seminari, kus koolitaja annab ülevaate olulisemast ning et teha kokkuvõte koolituse lõpus ning tutvustataks enda loodud sisuturundusplaani.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Sisuturundus turismiettevõtjale

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.