Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Šokolaadi meistriklass- isetehtud assortiikommid

Loome unustamatuid mälestusi ning pakume parimaid võimalusi tõelistele šokolaadisõpradele! Õpime valmistama maitsvaid assortiikomme, et saaksid isetehtud eksklusiivseid komme valmistada kasvõi igaks oluliseks tähtpäevaks.

Meie meistriklassi koolitusi viivad läbi oma ala tõelised tipptegijaid. Tutvustame uusi trende, jagame kogutud teadmisi, uuenduslikke praktikaid enesearenguks ning uuteks väljakutseteks.

Koolitusele ootame Sind, kui oled kondiitr, kokk või kodune tordimeister ning tahad osata valmistada erinevaid assortiikomme.

Koolituse sisu
Praktilisel koolitusel õpid:

  • šokolaadi tempereerimist
  • kommikapslite valmistamist
  • erinevate kommitäidiste valmistamist
  • šokolaadikommide valmistamist
  • valmistama iiriskomme, vahukomme ja pumatikomme

Igaüks valmistab endale kaasa assortiikommide karbi.

Koolitajad:
Anneli Ummik

Meisterkondiiter
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar- kondiitrite kutseõpetaja ja praktikajuhendaja. Anneli on töötanud eelnevalt üle 20 aasta erinevates pagar- kondiitriettevõtetes. Tal on omandatud Tartu Ülikoolis kutseõpetaja kutse ning tal on 5.taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Anneli on kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Gerda Ode
Meisterkondiiter
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Gerda on lõpetanud Tartu Ülikooli kutsepedagoogika eriala ja tal on magistrikraad Eesti Maaülikoolist ökonoomika ja ettevõtluse erialal. Gerda on töötanud ka pagar-kondiitri ettevõtetes ja tal on 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Gerda on kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud koolitaja.

Lisainfo:
Mugavaks tegutsemiseks võta kaasa vahetusjalanõud ja põll.
Koolitus sisaldab kohvipausi. Palun arvestage ka sellega, et nädalavahetusel ei toimu meie majas toitlustamist, soovi korral võta lõunasöök või väike eine kaasa.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Šokolaadi meistriklass- isetehtud assortiikommid