Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Strateegiast elluviimiseni

Kuidas sisemist potentsiaali kasutades ettevõte orgaaniliselt kasvama panna?
Koolituse eesmärk on aidata juhtidel luua selgus oma ettevõtte ppeamistest fookustest ning omandada praktilised tööriistad nende elluviimiseks koos oma meeskondadega.

Organisatsiooni strateegiast ja pikaajalistest eesmärkidest räägitakse palju, kuid vähem tähelepanu pööratakse sellele, kuidas neid eesmärke päriselt ellu viia.

Iga töötaja peaks teadma, mis on tema kõige tähtsamad tegevused, mis aitavad organisatsiooni peaeesmärki saavutada. Kuid keskmiselt oskab ainult 15% töötajatest nimetada organisatsiooni peaeesmärki ja ainult 20% on sellest eesmärgist innustunud.

Kuidas vähendada igapäevast oravarattas jooksmist? See koolitus on väga praktiline juhtimisprogramm, mis keskendub äritulemuste kiirele kasvule. Koolitusel antakse praktilised tööriistad, mille abil soovitud fookuseid terve ettevõttega ellu viia ning pidevalt paremaid tulemusi saavutada. Tööriistad, mida kasutavad igapäevaselt maailma tippettevõtted, näiteks Google ja Spotify.

Sihtgrupp

 • Erinevate valdkondade tippjuhid ning osakonnajuhid
 • Personalijuhid ja arendusjuhid, kes soovivad oma ettevõttes juhtimiskvaliteeti tõsta või muudatusi ellu viia

Koolituse sisu:

 • Eesmärgid ja nende elluviimine
  • Sissejuhatus metoodikasse, mis aitab tagada ettevõtte orgaanilist kasvu läbi terava fookuse ja distsipliini
 • Ettevõtte peaeesmärgid ja võtmetegevused
  • Praktiline töö oma ettevõtte fookuse/ peaeesmärkide sõnastamisel. Tööde jagamine töögruppides
  • Võtmetegevused – praktiline töö gruppides võtmetegevuste sõnastamisel konkreetsete meeskondade näitel
 • Tulemuste mõõtmine ja aruandlus
  • Ettevõtte ja meeskondade tulemuste mõõtmise parimad praktikad
  • Grupitöö – valitud meeskonnale tulemustabeli loomine
  • Regulaarne aruandlus ja üksteise kohustamine
 • Programmi käivitamine oma ettevõttes
  • Praktiline protsess, mis toetab kogu eelneva rakendamist oma organisatsioonis

Koolitaja:
Eero Sikka missioon on aidata organisatsioonidel nende tulemuslikkust oluliselt tõsta. Kõrgharidus on tal EBS-ist ja praktiline juhtimiskogemus Teliast, kus ta üle 10 aasta vastutas ärikliendi müügi- ja ärijuhtimise eest. Viimased 5 aastat on ta toetanud suuremaid organisatsioone nende fookuse seadmisel ja distsipliini tekitamisel nii Eestis, Euroopas kui ka Aasias. Eero on nõustanud organisatsioone 250-s erinevas projektis 8-s erinevas riigis ning tema ettevõte on olnud Äripäeva TOP koolitaja nii 2016 kui ka 2017 aastal. Eero klientide hulka kuuluvad tuntud ettevõtted nagu Swedbank, Olympic Casino, Telia, Sokos Hotels, EAS, Äripäev, G4S, TGS Baltic, jpt.

Koolituse tulemusena on osaleja

 • sõnastanud 1-2 a. perspektiivis ettevõttele terava fookuse
 • omandanud praktilised tööriistad seatud plaani elluviimiseks oma ettevõttes

Koolituse läbiviimise põhimõtted
Koolitus on intensiivne ja väga praktiline. Teemade sissejuhatusena tutvustatakse maailma parimaid praktikaid, millele järgneb kas individuaal- või grupitöö oma ettevõtte kontekstis. Koolitaja jagab oma praktikaid juhina ja konsultandina erinevatest organisatsioonidest. Koolituse tulemusi hinnatakse arutelude ja rühmatööde käigus. Tunnistuse väljastamise eeldus on täis mahus koolitusel osalemine.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Äripäeva Akadeemia korraldab kõrgel tasemel koolitusi, mis aitavad ettevõtlikel inimestel, juhtidel ja võtmetöötajatel olla oma igapäevatöös edukamad ja tõhusamad. Pakume nii pikemaajalisi kui ühe- ja kahepäevaseid koolitusi erinevates valdkondades, nagu juhtimine, eneseareng, suhtlemisoskused, müük, finantsjuhtimine, projektijuhtimine jm. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Strateegiast elluviimiseni

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.