Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Suveniiride disainer

Õppe eesmärk: omandada erinevaid suveniiri valmistamise tehnikaid ja õppida saadud teadmisi praktikas originaalselt ära kasutama.

Sõna suveniir pärineb prantsuse keelsest sõnast “souvenir” ehk “mäletamine”. Suveniirid on väikesed kingitused, mis kannavad endas mälestust mõne koha, sündmuse või inimese erilisusest. Suveniiritööstus on üks turismiäri elementidest, kuna suveniir on iga olulise väljasõidu või reisi lahutamatu osa. Suveniir on samuti oluline element kaasaegses kommunikatsioonis. Nüüdsel ajal on suveniir omandanud paljude firmade jaoks ka omanäolise visiitkaardi staatuse, sisaldades firma stilistika kohaseid verbaalseid elemente ja muutudes seega võimalikuks reklaamsuveniiriks.

Sihtgrupp:
Kursusele on oodatud kõik, kes on huvitatud omandamast suveniiride loomise oskusi (erinevatest materjalidest suveniirid ja valmistamise protsess). Kursus sisaldab juhiseid ideedest teostuseni, tulemuseks valmistoode.

Samuti on see kursus abiks:
Lasteasutuste kasvatajatele, algklasside tööjõuõpetajatele ja loovtöökodade õpetajatele, kes soovivad saada uusi ideid ja tehnikaid erinevate materjalidega töötamiseks.

Koolituse sisu:

  • Suveniir – peamised loomispõhimõtted (kontseptuaalne sõnum, sihtrühma määratlemine, materjali valik, suveniiri disaini või teostuse optimeerimine, eskiis-kavand).
  • Erinevad suveniiri loomise tehnikad: tekstiilist, villast, helmestest, pabermassist, polümeermassidest.
  • Kott nagu suveniir.
  • T-särgid nagu suveniir.
  • Scrapbooking.
  • Nukud nagu suveniir.
  • Portfoolio – suveniirid fotosessioonis.

Koolituse lõpuks osaleja:

  • teab suveniiride peamiseid loomispõhimõtteid;
  • omab ülevaadet olemasolevate suveniiride valmistamistehnikatest;
  • oskab valmistada ise erinevaid suveniire;

Õppemeetodid: Loengud, praktilised tööd.

Koolitustegevus toimub kunstistuudios. Koolitusruumis on täiskasvanutele sobilikud lauad ja tööriistad, mis võimaldavad koolitatavatel õppetööst osa võtta. Õpe toimub minigruppides (2-4 osalejat). Vajalikud materjalid on koolitaja poolt. Toimumise graafik on paindlik, koolitajaga saab kokku leppida konkreetsete päevade osas.

Korraldaja jätab endale õiguse muuta vajadusel koolituse programmi ja õppegraafikut.

Koolituse läbimise kohta väljastatakse tunnistus või tõend.
Tunnistus väljastatakse õppijale juhul, kui õppija on osalenud 100% õppetundidest, koolituse käigus hinnati õpiväljundite saavutatust ja õppija saavutas kõik õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundid.
Tõend koolituses osalemise või selle läbimise kohta väljastatakse õppijale juhul, kui õppija on osalenud vähem kui 100% õppetundidest; kui õppija ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid; koolituse käigus ei hinnatud õpiväljundite saavutatust või kui õppija ei saavutanud kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid.

Kursuse õpetaja: moekunstnik, tekstiilidisainer ja stsenograaf Vassilisa Danavir.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Companion koolitusfima korraldib koolitusi vene ja eesti keeles firmadele ja eraisikutele erinevatel teemadel, rohkem tähelepanu pöörates juriidilise taseme tõstmisele. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Suveniiride disainer

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.