Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Tervislik toit raseduse ajal

Raseduse aeg on kindlasti aeg, mil vaadata üle oma toitumisharjumused ja muuta neid tervislikumaks. Nii toimides vähendame nii enda kui ka veel sündimata lapse terviseriske.

Paljud probleemid, mis meid raseduse ajal kimbutavad, on ära hoitavad, kui me pöörame rohkem tähelepanu oma toitumisele. Näiteks saame ära hoida rauapuudust ja kõhukinnisust ning vähendada veenilaiendite ja venitusarmide  tekkimist.

Kui oskame teha õigeid toiduvalikuid, saame hoida tasakaalus oma veresuhkru taseme ja tänu sellele oleme  raseduse ajal palju paremas tujus ning hoiame ära ka liigse kaalutõusu.

Koolituse sisu:

  1. Tervislik toit raseduse ajal- sissejuhatus
  2. Rasedus ja isud
  3. Vitamiinid ja mineraalained
  4. Kõhukinnisus
  5. Rasedus ja rauavaegus
  6. Veenilaiendid ja venitusarmid
  7. Raseda näidismenüü

Koolitus toimub veebipõhise õppena. Peale ostmist on kursusele juurdepääs 90 päeva.

Koolitaja:
Külli Holsting. 
Toitumisnõustaja. Külli Holsting
Kõik algab Sinust. Sa võid muuta iseennast ja seeläbi oma tulevikku. Kes ei tahaks elada reipamat ja rõõmsamat elu, hoiduda haigustest ja enneaegsest vananemisest. Olen nõustajana näinud, kuidas kliendid võtavad ette julge sammu ja astuvad välja oma mugavusstoonist – muudavad oma igapäevaharjumusi ning kogevad seejärel olulist muutust oma elus. See nõuab julgust ja usku.

Toit, mis annab meile energia, mõjutab meie meeleolu, tagab vaheda ajutöö, annab sügava ööune, mõjutab meid 24 tundi ööpäevast. Oma toitu valides valime endale hea tervise, rahuliku meele, kosutava une ning jätkuva energia hoolimata east ning ilmast. „Toit olgu Sulle ravimiks“, ütles juba Vana-Kreeka arst Hippokrates. See tõde kehtib ka tänapäeval.
Tervislik toit ei tähenda ainult salatilehte ja porgandit, see ei tähenda rangeid piiranguid vaid naudingurikkaid ja maitsvaid eineid. Vaja on veidi häid ideid ja julgust proovida uusi maitseid. Ja selleks ei pea olema gurmeekokk.

Toitumisnõustajana saan olla toeks, et Sa võiksid muuta oma elu, lisades sellele aastaid või vabaneda senistest probleemidest. Olen Sulle tugiisikuks ja suunajaks. Selle sammu pead aga tegema Sina ise ning võtma vastutuse oma tervise eest. Vahel piisab ka väikeset sammust.

Minu enda tee tervisliku toitumise juurde tuli läbi laste. Pidin oma pere toitumise uuesti läbi mõtlema. Algus oli raske ja seda just psühholoogiliselt. Raske on loobuda harjumuspärastest toiduainetest. Lõpetasin Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja õppe ja jätkan toitumisterapeudi õpinguid. Töötan toitumisnõustajana LTKH Raseduskeskuses ja Ferilitase erahaiglas. Olen täiendanud end Lahemaa Tervisekooli, Tervise Arengu Instituudi ja Ameerika BioMedical Insitute arsti Chun Wongi koolitustel.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Interneti-põhised koolitused ja kursused. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Tervislik toit raseduse ajal