Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Transpordilogistika ja väliskaubandus

Koolitus aitab osalejatel mõista tarneahela juhtimise olemust ja eripära ning selle vahetut seost ettevõtte strateegilise juhtimisega.

Varude- ja laoprotsesside juhtimine on Tarneahelajuhi arenguprogrammi 2024 kuues moodul. Samas on see iseseisev ja terviklik käsitlus, mida võib kuulata eraldi koolitusena

Sihtrühm:
Koolitus on suunatud laiale sihtrühmale, mis hõlmab endas nii planeerijaid, ostjaid/hankijaid, logistikuid kui ka tootmisjuhte.

Teemad

  • Incoterms,
  • rahvusvahelised konventsioonid ja lepingud,
  • kaasnevad riskid ja riskide maandamise viisid,
  • logistikateenused,
  • veo- ja ekspedeerimislepingud,
  • vedaja vastutus-,
  • ekspedeerija vastus- ja veosekindlustus.

Koolitajad:
Tiit Tammemägi, PhD.
Auesimees
Rahvusvaheline Kaubanduskoda – ICC Eesti
Tiit Tammemägi on kauaaegne ICC Kaubandusõiguse ja -praktika komisjoni liige ning Incoterms 1990, 2000 ja 2010 eestindaja ja kirjastaja. Ta on kirjutanud kasutajajuhised kolmele viimasele Incotermsi versioonile. Ta on kaasautor mitmes ekspordi, väliskaubanduse ja logistika käsiraamatus. Aktiivse väliskaubanduskoolitajana peab ta loenguid eesti, inglise ja vene keeles. Tiit Tammemägi on innukas ICC loodud väliskaubanduse “ühiskeele” ning “Make Trade Simple!” põhimõtete propageerija.

Tõnis Hintsov
Logistikaekspert, -konsultant ja -õppejõud
Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu PROLOG juhatuse liige

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

EMI EWT Ida-Lääne Koolituse AS on üks vanemaid mitteriiklikke koolitusettevõtteid Eestis.
2014. aasta sügisel tähistab EMI EWT oma 25-ndat tegevusaastat. Esimesena Eestis alustati väliskaubanduse õpetamisega, lisandunud on juhtimipsühholoogia, finantsjuhtimise, riigihangete õppesuunad. Samuti korraldadakse rahvusvahelisi õppereise. Käidud on kõikidel kontinentidel, kaasa arvatud Antarktika. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Transpordilogistika ja väliskaubandus