Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Turundamine LinkedIn-is. Kiirkursus

Koolituse läbinu teab LinkedIn´i kui turunduskanali võimalusi ning oskab selle täielikku potentsiaali rakendada ettevõtte kasuks.

Kuidas online-koolitus toimub?

 • Mõni päev enne koolituse toimumist saadame registreerunutele lingi, mille kaudu saab toimumispäeval siseneda online-koolituse keskkonda. Vajalik arvuti ja hea interneti olemasolu.
 • Koolituse ajal saab lisaks kuulamisele esitada koolitajale chat aknasse küsimusi. Koolitaja vastab suuliselt.
 • Lisaks saadame peale online-koolitust järele vaatamise lingi, mis on aktiivne viis päeva.

LinkedIn kuulub maailma suurimate ja mõjukaimate sotsiaalmeedia platvormide hulka, hoides endas ligi 700 miljonit liiget. Professionaalses suhtlusvõrgustikus on esindatud üle 50 miljoni ettevõtte ning see võimaldab hoida ühendust äripartnerite, klientide ja kolleegidega ning kasvatada brändituntust. Need on vaid mõned põhjused miks see on ideaalne platvorm ettevõtetele äri kasvatamiseks.

LinkedIn on efektiivne turunduskanal, kui teada selle peidetud omadusi ning osates kasutada täielikku potentsiaali. Kuidas LinkedIn ettevõtte kasuks tööle panna? Kuidas läbi selle edendada brändituntust ja suurendada kasumit? Nendele ja paljudele teistele küsimustele aitab praktilisel koolitusel vastata digiturunduse asjatundja, koolitaja ja turunduskonsultant Matis Metsala.

Sihtrgupp:
Turundusspetsialistid, turundusjuhid, ettevõtte juhid, teised teemast huvitatud

Programm: 

 • 09:55 – 10:00 Veebikeskkonda kogunemine
 • 10:00 – 11:30 Kiirkursus: Turundamine LinkedIn-is
  • Miks LinkedIn? Kanali tutvustus ning erinevused teistest sotsiaalmeedia kanalitest.
  • Millised on turundusvõimalused, soovitused ja parimad praktikad LinkedIn´is?
  • Ettevõte LinkedIn´is – LinkedIn kui B2B müügi- ja ekspordikanal.

Koolitaja:
Matis Metsala
Ettevõtte AdForm müügijuht, turunduskonsultant
Matis Metsala on töötanud turunduse valdkonnas alates 1996. aastant ning on üks kogenumaid digiturunduse asjatundjaid Eestis, omades kogemust nii agentuuridest, meediakanalitest kui ka kliendi poolelt erinevatest rollidest. Olles üks Httpool Baltics’i asutajatest, oli Matis aastatel 2016-2018 Httpool’i Eesti maajuhina LinkedIn’i ametlik esindaja Eestis. Matis on ka tuntud Eesti koolitaja ning turunduskonsultant.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus korraldab konverentse ja koolitusi, mille sisu loomisel keskendutakse ennekõike kliendi ootustele ning rahulolule. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visiooni- ja erialakonverentsi. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Turundamine LinkedIn-is. Kiirkursus

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.