Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Üllatustort emadepäevaks

Kutsume Teid valmistama üllatustorti emadepäevaks. Eriti oodatud on ka mehed, kellel ei maksa karta, et kõik see liiga keeruline on! Koolituse põhirõhk on tordi kaunistamisel.

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitussari „Kokkame ja küpsetame koos lastega” toob lapsed ja täiskasvanud ühiselt tegutsema. Tule koos lapse või lapselapsega– saate mõnusalt ja kasulikult aega veeta! Vahva, kui kodus on sirgumas oma väike meisterkokk, kes saab juba hakkama nii mõnegi toidu või küpsetisega. Uusi teadmisi ja oskusi saavad mõlemad, lapsed ja täiskasvanud, ning ühiselt veedetud tore aeg on samuti väärtus omaette.

Koolitus on Sulle kui:

  • tahate koos midagi vahvat ette võtta ja midagi kasulikku selgeks õppida
  • soovite oma ala meistri juhendamisel valmistada kauni tordi emadepäevaks

Koolitusel õpite:

  • tundma ja kasutama toiduaineid, mida tordi valmistamiseks vaja läheb
  • valmistama kohupiimakreemi, võikreemi, šokolaadikreemi
  • katma torti martsipaniga
  • kaunistama ja viimistlema torti emaepäeva temaatiliste martsipanist kaunistuselementidega

Koolitaja:
Lilija Suburg on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Lilija on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika. Lilija õppis kondiitri eriala Tartu Kutsehariduskeskuses ja nüüd on ta samas koolis ise õpetaja!

Ülle Soeson on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktika juhendaja. Ülle õppis pagar-kondiitri eriala samas koolis aastatel 1998-2002. Tal on 15 aastat töökogemust erinevatest pagar-kondiitriettevõtetest ning ta on viimastel aastatel läbi viinud erinevaid töötubasid ja koolitusi erivajadustega õppijatele. Ülle on omandamas Tartu Ülikoolis kutseõpetaja kutset.

Lisainfo:
Koolitusele on oodatud täiskasvanu lapsega vanuses alates 5 aastat. Registreerumisel palume lisainfosse märkida täiskasvanuga kaasa tuleva lapse vanus. Koolitusel saab osaleda täiskasvanu ja laps ühe hinnaga.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Üllatustort emadepäevaks

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.