Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Uus kohustus – isikuandmete töötlemise toimingute register

Alates 25. maist 2018 muutub kohustuslikuks isikuandmete töötlemise toimingute registri pidamine. Registreerimiskohustus laieneb enamikule isikuandmete töötlejatele ja seetõttu on oluline teada vajalikke nüansse ja tööpõhimõtteid.

Sihtrühm:
Juhid, keskastmejuhid, juristid, turundusjuhid ning kõik teised teemat oluliseks pidavad spetsialistid.

Programm:

 • 9.30-10.00 Registreerimine ja kohvipaus
 • 10.00 – 11.30 Uus kohustus isikuandmete töötlemise toimingute registris
  • Mis on isikuandmete töötlemise toimingute register ja mis on isikuandmete töötlemise toimingute registreerimine GDPR valguses?
  • Kellel lasub kohustus isikuandmete töötlemise toiminguid registreerida?
  • Millist teavet peavad registreeritud kanded sisaldama?
  • Muu teave seoses isikuandmete toimingute registreerimisega
  • Arutelu ja näidised
 • 11.30– 11.45 Kohvipaus
 • 11.45-13.15 Koolitus jätkub
 • 13.15-13.45 Küsimused-vastused

Koolitaja:
Jaan Oruaas, Focus IT juhatuse liige/koolitaja. Jaan on sertifitseeritud infosüsteemide audiitor (CISA) ja ISO27001 juhtaudiitor. Ta on töötanud IT-ga seotud ametites alates 1977. aastast. Tema esimeseks tööks oli CAD süsteemi loomine jõupooljuhtidele. Järgnes pikem tööperiood tarkvara arenduse ning riist- ja tarkvara müügi vallas. Alates 1998. aastast tegeles Jaan infotehnoloogia oskuste sertifitseerimissüsteemide (arvutikasutaja oskustunnistus ja IT-spetsialistide kutseeksamid) ning infotehnoloogia eriala õppekavade ja -materjalide väljatöötamisega. Praegu rakendab Jaan oma teadmisi IT- ja juhtimise konsultandina, projektijuhina ning audiitorina. Lisaks tegutseb ta koolitajana Tallinna Ülikoolis ning FocusIT.
Jaani klientideks FocusIT-s on Justiitsministeerium, Roche Eesti, Elmaks AS, Tallinna linnavalitsus, Tartu linnavalitsus, Harjumaa Ettevõtluse Arendamise keskus, Siseministeerium, Kultuuriministeerium.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Rahvakool pakub teadmisi praktiliste koolituste näol nii äri- kui ka eraklientidele! Oleme valinud oma partneriteks tuntud koolitajad ja konsultandid, kes on oma ala parimad asjatundjad ja spetsialistid. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Uus kohustus – isikuandmete töötlemise toimingute register

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.