Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Väikeettevõtte bränding

Väikeettevõtte brändingu õppepäev on loodud mõttega rääkida lahti brändingu alustalad ja selgitada selle realiseerimist ettevõtte igapäevatöös.

Kodumaine turg on üsna balansseeritud ja pea igas valdkonnas märgatavad kolm-neli juhtivettevõtet, kellele lisandub veel hulk väiksemaid tegijaid, on kerge tekkima konkurents. Brändiväärtuste kujundamine ning kandmine kõikidesse ettevõtte kommunikatsioonikanalitesse tähendab eristumist, omanäolisus ja kindel enese positsioneerimine aga konkurentsieelist!

Sihtrühm:
Väikeettevõtete turundusinimestele või juhtidele, kes tegelevad ka turundusega.

Päevakava:

  • 09.30-10.00 Registreerimine ja kohvipaus
  • 10.00-12.00 Väikeettevõtte bränding
    • Brändingu alustalasi
    • Brändikandjaid
    • Juhised igapäevasteks turundustegevusteks ja brändingu hoidmiseks

12.00-12.15 Kohvipaus
12.15-14.00 Arutelud ja workshop

Koolitaja:
Uku Nurk – Uku on töötanud umbes 20 aastat reklaamiagentuurides ja läbinud seal erinevad ametikohad disainer-autojuhist kuni strateegilise konsultandini. Loovjuhina on aastate jooksul panustanud näiteks selliste Eesti ettevõtete nagu Nõo Lihatööstuse, Leiburi, Politseiameti, Viru Keemia Grupi ja Tallinna Vee arengusse.
Aastatepikkune töö, mille otsene või kaudne tulemus peab olema müügikäibe kasv, on harjutanud teda asju nägema turunduse perspektiivist. Iga ettevõtte tegevus ja samm peab olema harmoonias tema eesmärkidega, näiteks on “Joo Kraanivett” Tallinna Vee bränd, mis räägib vee säästmisest, loodussäästvast eluviisist ja populariseerib kraanivee joomist. Sellise brändi tõus tähendas Tallinna Vee mõistes ka kliendirahulolu tõusu 30%-st kuni 70%-ni. Ühe eestimaise börsiettevõtte kohta on seda päris palju.
Selliste protsesside keskel on Ukust kasvanud koolitaja ja konsultant, kes suudab korraga vaadelda olukordi nii laiemas perspektiivis kui ka pisidetailide tasandil ning mille sünergias sünnibki tõeliselt suurepärane kliendikogemus.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Rahvakool pakub teadmisi praktiliste koolituste näol nii äri- kui ka eraklientidele! Oleme valinud oma partneriteks tuntud koolitajad ja konsultandid, kes on oma ala parimad asjatundjad ja spetsialistid. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Väikeettevõtte bränding

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.