Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Veebilehtede loomine ja haldamine

Koolitusprogrammi eesmärgiks on võimaldada osalejatel omandada teadmised ja oskused veebilehe loomiseks ja haldamiseks WordPressis.


Koolitusprogramm koosneb järgmistest koolitusmoodulitest:

Sihtgrupp:
Koolitusprogramm on mõeldud arvutikasutajatele, kellel on vaja luua ja hallata WordPressi baasil ehitatud kodulehtede sisu. Koolitusel osalemine ei eelda varasemaid teadmisi WordPressist või veebilehtede sisuhaldusest.
Koolitaja: 
Andres Jalak
Andresel on üle 15 aasta trüki- ja ekraanigraafika kogemust. Ta valdab professionaalsel tasemel Adobe Photoshopi, Adobe Illustratorit, Adobe InDesign’i ning Premiere Pro’d. Andres on kujundanud paljudele Eesti ettevõtetele trükiseid, kodulehti, reklaame, interaktiivseid mänge jm. Lisaks ta orienteerub front-end tööks vajalike programmide ja tehnoloogiate vallas, olles kursis CSS’i, HTML’i, levinumate frameworkide ja kasutajasõbraliku disaini printsiipidega. Andresel on praktiline pikaajaline koolitamiskogemus.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

IT Koolitus on juhtiv info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning IT projektijuhtimise koolitusteenuse pakkuja Baltikumis. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Veebilehtede loomine ja haldamine