Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Veebiseminar – E-kaubanduse raamatupidamise erisused

E-kaubandus on saanud aina populaarsemaks ning seega on väga oluline aru saada e-kaubandusega seotud raamatupidamisest ning raamatupidamise erisustest. Kuidas kajastada raamatupidamises e-kaupade müügitulu? Millised on e-kaubanduse müügitulu kajastamise üldpõhimõtted? Sellest kuulete täpsemalt, kui osalete finantskonsultant Maire Otsus-Carpenteri veebiseminaril!

Veebiseminar tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib!
Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning kinnituskirja, kust leiate ligipääsu veebiseminari keskkonda. Materjalid saate alla laadida ning seminari salvestust kuulata/vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade e-kaubanduse raamatupidamise erisustest.

Sihtrühm:
Raamatupidajad ja juhid ning kõik teised, kes on teemast huvitatud.

Teemad:

 • kaupade müügitulu kajastamise üldipõhimõtted
 • e-kaubanduse müügitulu kajastamise nüansid
  • müügitulu tekkimise aeg
  • müügitulu mõõtmine
  • tulude ja kulude vastavuse tagamine
 • e-kaubanduse IT platvormi kajastamine

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

 • teab kaupade müügitulu üldpõhimõtteid
 • teab e-kaubanduse müügitulu kajastamise erisusi
 • oskab mõõta müügitulu
 • teab, kuidas tagada tulude ja kulude vastavus

Koolitaja:
Maire Otsus-Carpenter, Finantsinspektsiooni regulatsioonide ja aruandluse divisjoni järelevalvepoliitika spetsialist.
Alates 1994. a. on Maire vandeaudiitor ning kuulub Eesti Audiitorkogusse. Maire on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal, tegutsenud nii pearaamatupidajana kui audiitorina. Ta omab pikaajalist raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonna koolitaja kogemust. On tegutsenud lepingulise lektorina Mainori Kõrgkoolis ja Tallinna Ülikoolis. Koolitusfirmas Addenda on Maire koolitanud aastast 2007.

Veebiseminari täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminaril osalemine täies mahus ning veebiseminari arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Veebiseminar – E-kaubanduse raamatupidamise erisused