Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Veebiseminar – kuidas ajakohastada dokumnedi- ja arhiivihaldust reguleerivaid juhiseid pärast “Teenuste korraldamise ja teabehalduse aluste” jõustumist?

3. juunil 2017 jõustunud määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ toob võrreldes „Asjaajamiskorra ühtsete alustega“ uusi nõudeid, mille täitmiseks on oluline üle vaadata asutuse dokumendihalduse korraldus tervikuna. Ajakohastada tuleb ka selle aluseks olevad dokumendihaldust reguleerivad korrad ja juhised.

Praktilise suunitlusega seminaril antakse soovitusi, millest alustada, mida ja kuidas muuta ning täiendada dokumendihalduskorda ja dokumentide loetelu.

Eesmärk:
Koolituse eesmärk on anda teadmisi uue määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ dokumendihaldust puudutavast osast ja nõuandeid, kuidas ajakohastada dokumendi- ja arhiivihaldust reguleerivaid juhiseid.

Teemad:

  • Dokumendihalduskorra koostamine ja täiendamine: soovitused muutmiseks vastavalt uue määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ nõuetele.
  • Digitaalse asjaajamise, e-kirjade hõlmamise ja säilitamise kajastamine dokumendihalduskorras.
  • Arhiivihalduse regulatsiooni ja digiteerimisprotseduuri kajastamine dokumendihalduskorras.
  • Dokumentide loetelu koostamine ja ajakohastamine.
  • Kuidas peaks dokumentide loetelus kajastuma asutuse osutatavad teenused?
  • Andmekogude, infosüsteemide ja andmete kajastamine dokumentide loetelus, neile säilitustähtaegade määramine.

Koolitaja:
Maila KukkMaila Kukk
 on pikaajalise dokumendi- ja arhiivihalduse alase töökogemusega nii avalikus kui ka erasektoris. Ta on läbi viinud praktilise suunitlusega erialaseid seminare ja sisekoolitusi alates 2006. aastast. Maila Kukk on lõpetanud Tallinna Ülikooli dokumendihalduse eriala magistriõppe, osaleb juhatuse liikmena Eesti Arhivaaride Ühingu töös. Välja andnud raamatu “Praktiline dokumendihaldus” (2016), avaldanud artikleid arhiivitöö teemal Äripäeva ajakirjas “Raamatupidamise praktik”.

Lisainfo:
Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Kõigil seminaril osalejatel on võimalik ka osta 30 päevane järelkuulamise õigus, mille hind on 10 € + km (12 €).

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Addenda OÜ on erinevate valdkondade koolitustel keskendunud sihtrühma nii hetkelistele kui ka tulevikusuundi arvestatavatele vajadustele ning väärtustele. Addenda OÜ väärtustab oma koolitustelt saadud osalejate tagasisidet, mis on aluseks koolituste ning -programmide muutmiseks või täiustamiseks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Veebiseminar – kuidas ajakohastada dokumnedi- ja arhiivihaldust reguleerivaid juhiseid pärast “Teenuste korraldamise ja teabehalduse aluste” jõustumist?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.