Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Dekoratiivsed seinaviimistlustehnikad

Kui õige teeks kodus remonti! Või vähemalt värskendaks mõne seina uue tapeediga? Aga kas poes on ikka sellist tapeeti, mis kohe meeldiks ja mis rahakotiga sõber on!?

Meil on sulle ettepanek. Tule ja veeda mõned tunnid meie juures poodides käimise asemel ning õpi erinevaid seina viimistluse tehnikaid. Nii saad oma kodu just selliseks kujundada nagu ise soovid ja seda veel rahakoti- ja keskkonnasõbralikult!

Sihtgrupp:
Koolitusele ootame Sind, kes sa soovid osata ise säästlikult ja isikupäraselt erinevates dekoratiivtehnikates siseseinu viimistleda.

Koolituse sisu
Koolitusel saad teada ja õpid

  • mis materjale saab kasutada säästliku siseviimistluse tegemiseks
  • erinevad dekoratiivtehnikad seinte katmiseks

Koolitaja:
Tiina Friedrichson

Tartu Rakendusliku Kolledži kutseõpetaja, praktika juhendaja ja täiskasvanute koolitaja. Tiina on väga innustav koolitaja, kes soovib kõigile osalejatele alati oma kõige paremad teadmised edasi anda!

Koolitus on praktiline ning viiakse läbi Tartu Rakendusliku Kolledži Kopli 1 õppehoone B-korpuse ehituspraktika ruumides. Selga tasub panna riided mis võivad määrduda. Kohapeal saab riideid ka vahetada, kuid vahetusriiete hoiustamiseks tuleb kaasa võtta kott.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Dekoratiivsed seinaviimistlustehnikad

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.