Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kodukokkajate koolitussari. Võileivatordid

Koolitus on Sulle kui soovid õppida valmistama erinevaid võileivatorte ning kui tahaksid osata neid atraktiivselt kaunistada.

Tartu Kutsehariduskeskuse „kodukokkajate” koolitussari sisaldab paljusid põnevaid toiduvalmistamise koolitusi. Vaid kokaraamatut lugedes kokakunsti ära ei õpi. Nüüd on Sul võimalik oma oskusi toredas ja tegusas seltskonnas lihvida, abiks kogenud meistri näpunäited. Koolituse parimaks osaks on kindlasti see, et valminud toidud saab ise ära süüa ja väikese võileivatordikese kaasa!

Võileivatorti võiks pakkuda pidulikematel koosviibimistel, olgu see mõne pereliikme sünnipäev või hoopis vabariigi aastapäev!

Koolitusel:

  • saad teada, mis on hea võileivatordi valmistamise nipid
  • valmistame tuunikala-, Kreeka stiilis juustu-köögivilja-, kihilist lõhe-, kilu- ja maskarboone-šokolaadi võileivatorti
  • kaunistame kõik koos Eesti Vabariigi aastapäeva teemalise kilutordi ning proovime, kuidas see maitseb
  • vaatame, kuidas valminud võileivatordid atraktiivselt kaunistada ja serveerida

Koolitaja:
Jelena Kušmuk on Tartu Kutsehariduskeskuse õppekohviku perenaine, praktika juhendaja ning täiskasvanute koolitaja. Jelena on oma elu jooksul pidanud valmistama sadu võileivatorte, küll koolipere rõõmuks küll tellimustena.

Lisinfo:
Kursuslane valmistab valikust 1 võileivatordi ja saab selle koju kaasa, seetõttu võta palun kaasa selle transportimiseks karbike.
Mugavaks kokkamiseks võta ka kaasa vahetusjalanõud ja põll.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kodukokkajate koolitussari. Võileivatordid

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.