Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Need nämmad sõõrikud!

Kevadpühal kutsume Teid valmistame sõõrikuid- kõigi laste lemmikuid!

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitussari „Kokkame ja küpsetame koos lastega” toob lapsed ja täiskasvanud ühiselt tegutsema. Tule koos lapse või lapselapsega– saate mõnusalt ja kasulikult aega veeta! Vahva, kui kodus on sirgumas oma väike meisterkokk, kes saab juba hakkama nii mõnegi toidu või küpsetisega. Uusi teadmisi ja oskusi saavad mõlemad, lapsed ja täiskasvanud, ning ühiselt veedetud tore aeg on samuti väärtus omaette.

Koolitusele ootame:

  • teid, kes te tahate koos midagi vahvat ette võtta ja midagi kasulikku selgeks õppida
  • kui soovite koos õppida valmistama maitsvaid sõõrikuid

Koolituse sisu:

  • õige pärmitaina valmistamine sõõrikute jaoks
  • õige temperatuuriga ja ohutult õli sees sõõrikute küpsetamine
  • sõõrikute kaunistamine erinevate glasuuride ja puistetega

Mugavaks küpsetamiseks palume kaasa võtta põlle ja vahetusjalanõud.
Koolitusel saab osaleda täiskasvanu ja laps ühe hinnaga 30.00 € ! Pisematele soovitame kaasa võtta väikese pingikese, et laua ääres ikka tegutsema ulatuks! Sõõrikuid jagub ka koju kaasa võtmiseks, selleks võta kaasa karp.

Koolitaja:
Lilija Suburg
Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja kõrgelt hinnatud täiskasvanute koolitaja. Lilijal on meisterpagari kutse.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkame ja küpsetame koos lastega. Need nämmad sõõrikud!