Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Veebiseminar: Kuidas veebileht kriisis müüma saada?

Kunagi varem ei ole Eesti ettevõtete jaoks olnud nii oluline onlines olemas olla. Selge on see, et kriis muudab maailma ja ettevõtete ärimudelid on muutumises. Veebi tarbimine just liikumispiirangute ajal on plahvatuslikult kasvanud.

Kliendi suunamine onlines veebilehel muutub järjest tähtsamaks just kriisisituatsioonis, kus kõik on justkui hangunud. Loo või arenda oma ettevõtte veebileht nii, et see on päriselt ka müügile orienteeritud. Ole valmis kliente maksimaalselt onlines teenindama ja loo tugev vundament oma turundustegevustele.

Küsid endalt:

 • mis saab minu ettevõttest, kui kriis kestab veel pikka aega?
 • mida peaksin tegema, kui tuleb majanduskrahh?
 • oled kodus istumisest juba hulluks minemas?

Osale 2-e päevasel veebilehe online koolitusel, kus õpid milline üks müügile orienteeritud veebileht välja peab nägema. Just praegu on viimane aeg panustada oma ettevõtte edusse süvenedes oma klientide vajadustesse rohkem, kui kunagi varem. Ettevõtjad, kes arendavad kiirelt oma veebilehe kasutajasõbralikumaks, on samm ees konkurentidest. Praktilisel veebilehe arendamise koolitusel õpid, kuidas oma ettevõtte edusse ise käed külge panna. Koolitusel osalemiseks vajad arvutit ja internetti.

Sihtgrupp:
Koolitus sobib hästi inimesele, kes tegeleb ettevõttes turunduse- ja müügitegevustega sh ettevõtte juhile. Sobib ettevõttele, kus on veebileht olemas või on plaanis lähiajal teha. Sul on kaup või teenus, mida soovid müüa. Sinu veebilehe maksumus on alla 5000.- euro.

Koolituse sisu:

 • Millised tingimused peavad olema täidetud ühel heal veebilehel ja hästi müüval veebipoel;
 • kuidas suunata inimesed ostu sooritama;
 • koostama oma kliendi analüüsi, tead kuidas klienti leida ja kuidas teda kõnetada;
 • analüüsima konkurentide veebilehti, et ise paremini teha;
 • veebilehte otsingumootoritele optimeerima (SEO), et jõuda Google otsingus esilehele;
 • leidma õigeid märksõnu, millega Googles esile tulla;
 • veebilehe teksti kirjutamine kliendi vajadustest, SEO ja turundusreeglitest lähtuvalt;
 • veebilehe analüüs, et mõista, mis täpselt veebilehel toimub ja kust rahakad kliendid Sinu ettevõttesse tegelikult jõuavad;
 • Koolituse tulemusena tead, mida pead olemasoleval veebilehel arendama või uue lehe tegemisel jälgima.

TASUTA BOONUS: Abivahend tekstide koostamisel.

Kursusel õpid, mis peab ühel õigel müüdaval veebilehel olema. Kursus ei sisalda veebilehe tegemise õpetust.

Koolitaja:
Ave Ehasalu

Turundusekspert
Ave on töötanud turundusvaldkonnas aastast 2013 nii turundusspetsialisti kui ka ekspordi turundusjuhina. 2016 a jaanuaris asutas ettevõtte Turundusekspert OÜ, mille eesmärgiks on väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele turundusteenuste pakkumine. Aastate jooksul on Ave Ehasalu loonud mitmeid veebilehti, kirjutanud tuhandeid lehekülgi turundustekste, loonud turunduskampaaniaid nii sotsiaalmeediakanalites kui ka ajalehtedes, teles ja raadios, tõstnud mitmete ettevõtete leitavust otsingumootorites jpm. Ave Ehasalu on töötanud oma turundaja karjäärist enamjaolt Eestis ja ühe aasta Indias. Omab äri- ja turunduse juhtimise magistrikraadi Tartu Ülikoolist ja on lõpetanud internetiturunduse asjatundja programmi.

Osalejate tagasiside Ave koolitustelt:

Tegu on hands koolitusega ja koolitaja tõesti soovib osalejaid aidata. Saan koheselt kasutada uusi praktilisi teadmisi oma ettevõtte veebilehe järgmisele tasemele viimiseks;

Koolitus vastas igati minu ootustele, sain veel rohkem kui lootsin. Edu ja jaksu edaspidi huvitavate koolituste väljatöötamisel;

Koolitaja on väga hea. Oma ala parim kindlasti. On palju õppida. Koolitusmaterjalid olid ideaalsed;

Väga praktiline, hariv. Igapäevaselt ülivajalikud teadmised ja oskused internetis turundamiseks. Hea on saada praktilisi näpunäiteid praktikutelt ja seda väga healt praktikult. Suurepärane.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus.
Paindlikud õppekavad, tunnustatud koolitajad, kaasaegne tehnoloogia, hubased ruumid, professionaalsed koolitusjuhid ja kliendikesksus on loonud õpikeskkonna, mis pakub parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja elukestvaks õppeks. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Veebiseminar: Kuidas veebileht kriisis müüma saada?

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.