Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kujundamine veebitööriistadega

Kujundamine on imelihtne ja nauditav kui esmased võtted selged. Kujundamine veebitööriistadega e-kursus on kergesti läbitav iseseisev õppematerjal kõigile kujundushuvilistele, varasem kokkupuude kujundamisega ei ole vajalik.

E-kursus on iseseisvalt läbitav digitaalne õppematerjal. Veebipoest ostu sooritamisel saad ligipääsu kera.ee kodulehel ettevalmistatud teemadele ja harjutustele. Igas peatükis on:video, selgitavad tekstimaterjalid ja vajadusel ka failid harjutuste kaasa tegemiseks. Juhendmaterjalile lisaks leiad iseseisvad ülesanded ja testid, millega oma teadmisi kontrollida. Kõik videod ja õppematerjalid on eesti keeles. E-kursusel kasutatavad kujundustööriistad on inglise keeles, materjalides leiad tõlke enamkasutatud töövahenditele. Materjalid on koostatud, silmas pidades kaasaegset õpikäsitust ja HITSA kvaliteedijuhiseid e-kursuste koostamiseks.

Kõik e-kursusel kasutatavad töövahendid on tasuta veebis kasutatavad. Ühtegi programmi ei ole vaja alla laadida. Selged eestikeelsed videojuhised õpetavad samm-sammult selgeks olulised teemad. Õppida saad oma tempos ja vabalt valitud ajal, peatükke saad alati uuesti vaadata ja korrata. Võid panna video pausile ja proovida omas tempos järgi.

Tee kursusel aktiivselt kaasa! Harjutuste failid on allalaadimiseks iga teema juures. Teemade vahel on testid, mida saad kasutada õpitu kinnistamiseks ja kontrollimiseks.

Koolituse koostaja Andres Jalak on koolitanud üle 10 aasta ning tal on üle 20 aasta kogemust graafilise disanerina. Lisaks on Andres töötanud paljude Eesti ettevõtete kujundustega.

Sihtgrupp: Kõik, kellel pole varasemat kokkupuudet arvutigraafikaga.

Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel.

Koolituse sisu:

 • Logo loomine vektorgraafikas
 • Graafiliste kujunduste A&O on vektorgraafika, seda läheb vaja kõikjal – logode kujundamine, illustratsioonide või ikoonide loomine, veebilehele graafika täiustamine või trükiste kujundamine. Õpime selgeks vektorgraafikas levinud töövõtted ja rakendame oskuse logo kujundamiseks.
 • Tootefoto ja fototöötlus
 • Mis oleks kujundus ilma fotodeta? Fototöötluse teemas õpime parandama enamlevinud vigu fotodel, tegeleme värvikorrektsiooniga ja stiliseerime fotot eelsalvestatud filtrite või enda loodud toonidega. Lisaks töötleme ära mõned tootefotod.
 • Pildimaterjali leidmine
 • Pildimaterjali leidmise teemas keskendume netis vabalt kättesaadava fotomaterjali otsimisele. Räägime autoriõigustest ja kõigest, mida piltide kasutamisel jälgima peab.
 • Flaieri ja nimekaardi kujundamine
 • Aeg seniõpitud oskused üheks tööks kokku panna. Kujundame nimekaardi ja flaieri.

Koolituse läbinud õppija:

 • oskab luua vektorgraafikas logo;
 • oskab töödelda fotosid, sh tootefotosid;
 • teab, kuidas leida internetid vabalt kättesaadavat pildimaterjali;
 • on kursis autoriõiguse jm vajalikuga, mida piltide kasutamisel jälgima peab;
 • oskab õpitut iseseisvalt rakendada ning kujundada näiteks nimekaarti ja flaierit.

Koolituse lõpetamise tingimused: õpiväljundite saavutamist kontrollitakse ja hinnatakse läbi iseseisva praktilise töö.

Koolitaja:
Andres Jalak
Andresel on üle 15. aasta kogemust graafilise disaineri ja täiskasvanute koolitajana. Ta on läbinud koolitaja/suhtlemistreeneri väljaõppe ja täiendanud ennast erialaselt erinevate lühemate täiendkoolitustega. Omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsekvalifikatsiooni.
Andrese koolitused on praktilised ja ohtrate näidisülesannetega tema tööst graafilise disainerina. Ta peab oluliseks turvalise õpikeskkonna loomist ja õppijate toetamist läbi positiivse tagasiside.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Nordic Koolitus OÜ - praktilised IT- ja juhtimiskoolitused Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kujundamine veebitööriistadega