Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Makroonide meistriklass

Hästi õnnestunud makroonid lausa sulavad suus! Isetehtud makroonid on vahva kingitus!

Koolitus on Sulle kui:

  • oled kondiiter, kokk või kodune küpsetaja
  • tahad, et sinu mandliküpsiste tegu alati õnnestuks

Koolitusel sisu
Praktilise koolituse käigus:

  • õpid makroonide taina valmistamist
  • saad õppida makroonide vormimst ja küpsetamist
  • õpid valmistama erinevaid põnevaid kreeme makroonide täidiseks (valge šokolaadi ganache kreem, ruby šokolaadi ganache kreem, tumeda šokolaadi ganache kreem, vaarika-ruby šokolaadi kreem, passioni valge šokolaadi kreem, passioonikreem, sidrun curd)
  • õpid makroonide kaunistamist

Lõpuks valmivad makroonid, mis on paigutatud kaunisse karamellist alusele.

Palun arvestage ka sellega, et nädalavahetusel ei toimu meie majas toitlustamist, soovi korral võta lõunasöök või väike eine kaasa. Kaasa avar karp makroonidele.
Mugavaks tegutsemiseks võtke palun kaasa põll ja vahetusjalanõud.

Koolitaja
Lilija Suburg Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitrite kutseõpetaja ja praktikajuhendaja, omades meisterpagari ja täiskasvanute koolitaja 5.taseme kutsekvalifikatsiooni. Lilija on lõpetanud Eesti Maaülikooli põllumajandusteaduse magistrina ning tal on läbitud ka Tartu Ülikoolis kutsepedagoogika koolitus. Lilija on õppinud Tartu Kutsehariduskeskuses kondiitri eriala ning on nüüd samas koolis ise õpetaja ning kursuslaste poolt kõrgelt hinnatud täiskasvanute koolitaja. Aastal 2015 tunnustati teda Tartu KHK AASTA ÕPETAJA tiitliga ning aastal 2016 valiti Lilija täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames maakondade aasta koolitaja nominendiks.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Makroonide meistriklass

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.