Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Noa oskuslik kasutamine köögis

Tule õpi selgeks, kuidas osavalt erinevaid köögivilju tükeldada just kõige efektiivsemalt, kiiresti ja ohutult.

Tartu Kutsehariduskeskuse „kodukokkajate” koolitussari sisaldab paljusid põnevaid toiduvalmistamise koolitusi. Vaid kokaraamatut lugedes kokakunsti ära ei õpi. Nüüd on Sul võimalik oma oskusi toredas ja tegusas seltskonnas lihvida, abiks kogenud meistri näpunäited.

Sihtgrupp
Koolitusele ootame:

  • Sind, kui soovid osata kokanuga kasutada nagu tõeline profikokk;
  • kodukokkajaid ja algajaid (abi)kokkasid, kelle noakäsitsus vajab lihvimist.

Koolituse sisu
Praktilisel koolitusel õpid:

  • noa ohutut ja õiget käsitsemist
  • kuidas leida endale hea, mugav käepärane kööginuga ja kuidas nuga hooldada
  • selgeks erinevate toiduainete, puu- ja köögiviljade tükelduskujud (viilud, ribad, rattad, kangid, kuubikud, halud jne) ja õiged tükeldamise viisid
  • arendame koolitaja juhendamisel tükeldamiskiirust, siia juurde koolitaja nõuanded ja soovitused
  • kõigest, mis ühiselt tükeldatud valmistame maitsetest tulvil tervislikke, pidulikke salatikausse ja salativaagnaid (näiteks südame ja seedimise sõbralik kikerhernesalat, tagurpidi tuunikalasalat kinoa ja köögiviljadega, kuskussi salat röstitud köögiviljade- ja krevettidega, värske salat marineeritud punase peedi, pirni, röstitud kitsejuustu- ja päevalilleseemnetega)

Koolitaja:
Tiina Saar

Kokk ja toidukoolitaja
Tiina on omandanud koka eriala ning tal on 4. taseme koka kutse ning 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Lisaks on Tiinal praktilised ja rahvusvahelised kokatöö kogemused Eestist, Hispaaniast, Ungarist. Ta on rahvustoidu praktik ja toitlustusteenindaja, kes suvel töötab kokana Taevaskoja Lättekojas.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Noa oskuslik kasutamine köögis

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.