Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkajate koolitussari. Salatid

Mõnus salat sobib peolauale või eraldi kasvõi igaks einekorraks. Koolitusel valmistame maitsvaid ja põnevaid salateid. Koolituse parimaks osaks on kindlasti erinevate salatite degusteerimine, et saaksid lemmikud välja valida.

Tartu Kutsehariduskeskuse „kodukokkajate” koolitussari sisaldab paljusid põnevaid toiduvalmistamise koolitusi. Nüüd on Sul võimalik oma oskusi toredas ja tegusas seltskonnas lihvida, abiks kogenud meistrite näpunäited.

Sihtgrupp:
Koolitusele ootame Sind, kui soovid valmistada erinevaid sega-, kokteil ja sooje salateid.

Koolituse sisu
Praktilisel koolitusel:

  • saad teada, kuidas erinevaid salateid liigitatakse
  • valmistame salatikastmeid (nende maitsestamine, põnevaid valikud, sobitamine)
  • valmistame segasalateid, kokteilsalateid, sooje salateid nagu näiteks 3-kihiline salatit, sooja peekonisalatit, kreveti- avokaado kokteilsalatit, ahjupeedi salatit kitsejuustuga; töömehesalatit, kausisalatit, purgisalatit ja palju muudki põnevat
  • vaatame kuidas salatid kaunilt serveerida
  • siia juurde koolitaja soovitused ja nipid

Mugavaks tegutsemiseks võtke palun kaasa põll ja väikseid toidukarpe.

Koolitaja:
Tiina Saar
kokk ja toidukoolitaja
Tartu Rakenduslikus Kolledži toitlustuse valdkonna koolitaja. Tiinal on 4. taseme koka ning 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Lisaks on Tiinal praktilised ja rahvusvahelised kokatöö kogemused Eestist, Hispaaniast, Ungarist. Ta on rahvustoidu praktik ja toitlustusteenindaja, kes valmistab a la carte ja buffee toite ning peolaudade toite ja vaagnaid.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkajate koolitussari. Salatid

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.