Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Sisuturundus ja -loome – õpi kuidas kokku hoida nii aega kui ka raha!

Koolituse eesmärk on pakkuda nutikaid ideesid, kuidas genereerida pidevalt uut ja värsket sisu vähese vaevaga. Koolituse tulemusena on õppija saanud ülevaate, kuidas planeerida ja genereerida regulaarselt uut ja värsket sisu vähesema vaevaga nii oma kodulehele kui sotsiaalmeediakanalitesse.

Sisuturundusest ei saa tänapäeval enam üle ega ümber. Räägime sellest, et miks see on oluline, mida on võimalik sellega korda saata ja millist kasu sellest lõigata? Samuti vaatame üle peamised punktid, mida sisu luues tähele panna ja kust üldse leida ideid, kui pea on tühi ja ideid uueks postituseks ei paista kuskilt tulemas olema. Kanalitest võtame jutuks kodulehe ja Facebooki.

Koolituse oodatav tulemus/eesmärk (õpiväljundid):
Koolituse tulemusena oskab selle läbija hinnata kodulehele ja sotsiaalmeediasse väärtusliku sisu loomise olulisust ja näha selle rolli internetiturunduses. Oskab hinnata värske sisu (artiklid, blogipostitused, toodete ülevaated jms.) olulisust ja planeerida ette selle regulaarne loome. Osaleja saab kaasa hulgaliselt nõuandeid, kuidas vähendada sisu loomiseks kuluvat aega UGC (kasutajate loodud sisu) ja juba olemasolevate postituse abil.

Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt):
Elementaarne arvuti- ja internetikasutusoskus.

Koolituse sisukord:

 • Sisuplaani koostamine
 • UGC ehk kasutajate poolt loodud sisu
 • Infograafikud
 • Hashtag #
 • Sisu taaskasutus

Koolitaja:
Brit Mesipuu
Brit on olnud turunduse eest vastutav nii raadios, välimeedias kui ka hotellis ja restoranis ning nüüd oma pereettevõtte Milos turundushing.
Igapäevaselt tegeleb ta turunduse teemaliste artiklite kirjutamise ja teistele ettevõtetele kodulehele ja sotsiaalmeediasse õigete sõnade ritta panemisega.
Sotsiaalmeedias hallatavate lehtede seas leiab kõiksugu teemade ja suurustega ettevõtteid.
Samuti võib leida teda nii lava pealt kui lava tagant ise koolitustel ja konverentsidel esinedes, või neid korraldades.

Koolitushind sisaldab:

 • õppematerjale;
 • tunnistust.

Lisaväärtusena pakume:

 • sooje jooke koos küpsistega;
 • lõunasööki igal koolituspäeval;
 • soodushinnaga registreerimise võimalust järgmisele kalendrikoolitusele;
 • tasuta parkimist.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

IT Koolitus on juhtiv info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning IT projektijuhtimise koolitusteenuse pakkuja Baltikumis. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Sisuturundus ja -loome – õpi kuidas kokku hoida nii aega kui ka raha!

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.