Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Tark.ee tutvustus

Tegutseme alates 2007 aastast ning oleme selle aja jooksul aidanud kokku viia tuhandeid koolitushuvilisi ja sobivaid koolituspakkumisi.

Et olla oma külastajatele veel meelepärasem ning pakkuda paremat kasutusmugavust, uuendasime 2014 aasta septembris oma kodulehe.

Lisaks uuele välimusele oleme lisanud mitmeid uusi funktsioone: täienenud on koolituse otsing ja lihtsustunud on koolitusele registreerimine; iga külastaja saab nüüd valida koolituste lihtsamaks võrdlemiseks lemmikuid. Lemmikuks valimise funktsioon aitab võrrelda neid koolitusi, mille vastu on huvi ning nende seast on lihtne teha lõplik valik.

Aktiivselt areneb ka meie lugemisnurk/blogi.
Soovime tuua teieni uut ja huvitavat koolitusturust ja trendidest ning jagada infot, mis juba oma olemuselt on silmaringi laiendav ja hariv. Eesmärgiks on pakkuda midagi igale enesearengust huvitatud lugejale.

Igakuiselt saadame välja ka tark.ee uudiskirja, mis tutvustab lähemalt erinevaid koolitajaid, põnevamaid uudiseid koolitusturul ning koondab ka blogis ilmunud populaarsemaid artikleid. Uudiskirjaga liituda saad siin

Soovime teile Häid ja Arendavaid Teadmisi!

www.tark.ee meeskond

  1. Kui Sa oled lehe pikaajaline külastaja või ka esmakordselt lehele sattunud ja soovid anda soovitusi lehe paremaks muutmise osas, siis Sinu tagasiside on väga oodatud! Kui Sul on lehe võimaluste osas ettepanekuid või soovid midagi küsida, siis palun võta meiega kindlasti ühendust