Kõik koolitused ühest kohast!

tk
Tagasi

Kokkajate koolitussari. Suve tervituspidu vahemereköögi toitudega

Vahemereköök on mõnus, pigem tervislik ja huvitav ning neid toite sobib hästi valmistada õues, piknikul, matkal ja suvepidudel. Tervitame suve ja valmistame hooaja lõpetuseks maitsekaid ja mõnusaid päikeseranniku toite grillil, gaasipliidil, pannil!

Meie kokkajate koolitussari koosneb paljudest põnevatest toiduvalmistamise koolitustest, sobides päris algajatele kokkajatele aga miks mitte ka juba toitlustuses töötavatele huvilistele. Nüüd on sul võimalus oma oskusi toredas ja tegusas seltskonnas lihvida, abiks kogenud tegija näpunäited.

Sihtgrupp:
Koolitusele ootame Sind, kui soovid õppida valmistama erinevaid Vahemeremaade toite

Koolituse sisu:

  • Miks valmistada rohkem toite vahemereköögist?
  • Vahemeremaade toidukultuurist ja kommetest
  • Toidu valmistamine õues, võimalused (grill, matkagaasipliit, paellapann)
  • Õues tulevad valmistamisele: maitsetest tulvil tomati-basiilikusuppi ning röstitud ürdi-seened; rikkaliku itaaliapärane frittata; populaarne tänavatoit araabidelt – shawarma, mis on populaarne igas Vahemeremaa paigas; grillil valmistatud kala ja baklažaan; Hispaania rahvusroog paella nii vegan kui lihaga variant; maiasmokkadele maasika gazpacho ja torrijased; joogiks jahutavat alkoholivaba el tinto de verano
  • siia juurde koolitaja nõuanded ja nipid ning ehedad kogemused Vahemeremaadest

Mugavaks tegutsemiseks võtke palun kaasa põll, vahetusjalanõud ning toidukarp.

Koolitaja:
Tiina Saar

Kokk ja toidukoolitaja
Tiina on omandanud koka eriala ning tal on 4. taseme koka kutse ning 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse. Lisaks on Tiinal praktilsed ja rahvusvahelised kokatöö kogemused Eestist, Hispaaniast, Ungarist. Ta on rahvustoidu praktik ja toitlustusteenindaja, kes suvel töötab kokana Taevaskoja Lättekojas.

Küsin koolituse kohta lisainfot

Koolitusfirma tutvustus

Tartu Rakenduslik Kolledži koolitus- ja nõustamiskeskus on kaasaegne ja mitmekülgseid võimalusi pakkuv enesetäiendamise keskus. Loen koolitusfirma kohta veel...

Osalen koolitusel

Kokkajate koolitussari. Suve tervituspidu vahemereköögi toitudega

NB! Hetkel ei ole koolitusel aktiivset toimumisaega.
Kui soovid, et teavitaksime Sind, kui see või mõni sarnane koolitus taas toimumas on, siis palun jäta meile oma kontaktandmed ja täpsem soov.
Soovin teavitust kuni kuu jooksul.